homeÚvodní stránka»K2 cloud»Co je to K2 cloud?

Co je to K2 cloud?

Ne vše, co je médii nebo dokonce poskytovateli prezentováno jako cloud, skutečně cloudem je. Spolehněte se na nás – K2 cloud splňuje všechna nutná klasifikační kritéria.

Co dělá K2 cloud opravdovým cloudem?

Samoobsluha

Zřídit si požadovanou službu a přistupovat k ní, kdykoli budete chtít, můžete díky samoobslužnému portálu. Jeho úkolem je zprostředkovat autentizace, autorizace a zpřístupnění příslušného rozsahu povolených služeb. Nezpochybnitelnou výhodou je využití jednotného prostředí pro přístup ke všem službám. Navíc vám samoobslužný portál garantuje neustálý provoz v režimu 24/7/365.

Katalog služeb

Ze standardizované nabídky služeb, jako jsou pronájem operačních systémů, pronájem virtualizovaných serverů a desktopů nebo pronájem aplikací, si zvolte a nakonfigurujte tu nejlepší pro vás a vaši firmu. Jednotlivé modifikace každé služby si vybíráte z jasně definovaných možností. Spuštění je pak automatické přesně dle vašich požadavků.

Automatizace

Každá služba v katalogu služeb je plně standardizována. U těch, které si vyberete, se okamžitě rozeběhne workflow. Automaticky se připraví prostředí pro požadovanou službu na hardwarové úrovni a provede se nasazení požadované služby podle jasně definovaného postupu. Pro celý proces není vyžadován administrátor, vše zvládne instalátor sám. Na konci procesu budete informováni o nasazení a odešlou se potřebné informace o zvoleném platebním modelu do našeho platebního, či fakturačního systému.

Platba za využívání

Pro vámi požadovanou službu je v katalogu vždy uveden i platební model. Celý systém je flexibilní, díky tomu platíte pouze za prostředky, které v danou chvíli chcete využívat. Cena služeb se elasticky mění podle toho, jak navyšujete, nebo naopak omezujete užívané prostředky.

Hlavní výhody cloudových řešení:

- snížení nákladů či investic do ICT (provoz, rozvoj),
- vyšší flexibilita při růstu, případně zmenšení společnosti,
- přístup k používaným službám odkudkoliv a kdykoliv,
- zvýšení dostupnosti a bezpečnosti ICT prostředků,
- přenesení odpovědnosti (včetně odpovědnosti za škodu) na stranu poskytovatele,
- kalkulovatelné pravidelné měsíční náklady na provoz IT.

Chcete vědět více?

Zaujala vás některá ze služeb našeho portfolia a rádi byste získali více informací? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme!

Vyberte dnešní den:
Zjistěte více
Doporučené stránky
Kalendář akcí

Hrajeme si s filtry a výběry 28.06.2016

K2 webinář Zveme vás na další ze série K2 webinářů, tentokrát na téma Hrajeme si s filtry a výběry

Události

K2 atmitec potvrzuje certifikaci ISO 9001:2009 i pro rok 2016 20.06.16

Nezávislý certifikační orgán pro systémy jakosti (CQS) nenalezl při auditu žádná pochybení.

K2 atmitec představí slovenskou verzi Informačního systému K2 point 03.03.16

Aktuální verze Informačního systému K2 nese označení "point". Pro Slovenskou republiku ji K2 atmitec představí 30. března v trenčínském hotelu Elizabeth.

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek K2 atmitec a získejte zdarma elektronické předplatné workstylového magazínu Kádvojka!


E-mail