homeÚvodní stránka»K2 cloud»Co je to K2 cloud?

Co je to K2 cloud?

Ne vše, co je médii nebo dokonce poskytovateli prezentováno jako cloud, skutečně cloudem je. Spolehněte se na nás – K2 cloud splňuje všechna nutná klasifikační kritéria.

Co dělá K2 cloud opravdovým cloudem?

Samoobsluha

Zřídit si požadovanou službu a přistupovat k ní, kdykoli budete chtít, můžete díky samoobslužnému portálu. Jeho úkolem je zprostředkovat autentizace, autorizace a zpřístupnění příslušného rozsahu povolených služeb. Nezpochybnitelnou výhodou je využití jednotného prostředí pro přístup ke všem službám. Navíc vám samoobslužný portál garantuje neustálý provoz v režimu 24/7/365.

Katalog služeb

Ze standardizované nabídky služeb, jako jsou pronájem operačních systémů, pronájem virtualizovaných serverů a desktopů nebo pronájem aplikací, si zvolte a nakonfigurujte tu nejlepší pro vás a vaši firmu. Jednotlivé modifikace každé služby si vybíráte z jasně definovaných možností. Spuštění je pak automatické přesně dle vašich požadavků.

Automatizace

Každá služba v katalogu služeb je plně standardizována. U těch, které si vyberete, se okamžitě rozeběhne workflow. Automaticky se připraví prostředí pro požadovanou službu na hardwarové úrovni a provede se nasazení požadované služby podle jasně definovaného postupu. Pro celý proces není vyžadován administrátor, vše zvládne instalátor sám. Na konci procesu budete informováni o nasazení a odešlou se potřebné informace o zvoleném platebním modelu do našeho platebního, či fakturačního systému.

Platba za využívání

Pro vámi požadovanou službu je v katalogu vždy uveden i platební model. Celý systém je flexibilní, díky tomu platíte pouze za prostředky, které v danou chvíli chcete využívat. Cena služeb se elasticky mění podle toho, jak navyšujete, nebo naopak omezujete užívané prostředky.

Hlavní výhody cloudových řešení:

- snížení nákladů či investic do ICT (provoz, rozvoj),
- vyšší flexibilita při růstu, případně zmenšení společnosti,
- přístup k používaným službám odkudkoliv a kdykoliv,
- zvýšení dostupnosti a bezpečnosti ICT prostředků,
- přenesení odpovědnosti (včetně odpovědnosti za škodu) na stranu poskytovatele,
- kalkulovatelné pravidelné měsíční náklady na provoz IT.

Chcete vědět více?

Zaujala vás některá ze služeb našeho portfolia a rádi byste získali více informací? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme!

Vyberte dnešní den:
Zjistěte více
Doporučené stránky
Kalendář akcí

Základy práce s knihami a číselníky 31.05.2016

K2 webinář Zveme vás na další ze série K2 webinářů, tentokrát na téma Základy práce s knihami a číselníky.

Ekonomika II (Praha) 09.06.2016

Proč jít na kurz? Jedná se o pokračování kurzu Ekonomiky I.. Kurz zahrnuje řadu příkladů i praktických aplikací jednotlivých oblastí problematiky podvojného účetnictví, podrobné seznámení s vedením účetnictví, daňovou evidenci, sestavováním výkazů a kontrolními systémy v účetnictví v programu IS K2.

Majetek (Praha) 21.06.2016

Proč jít na kurz? Kurz Vás seznámí se způsobem vedení majetku v IS K2, prováděním odpisů a s dalšími činnostmi v modulu Majetek.

Události

K2 atmitec představí slovenskou verzi Informačního systému K2 point 03.03.16

Aktuální verze Informačního systému K2 nese označení "point". Pro Slovenskou republiku ji K2 atmitec představí 30. března v trenčínském hotelu Elizabeth.

Tradiční K2 meeting days pokračují i v roce 2016 15.02.16

První setkání s názvem “IT pro IT aneb jak provozovat informační systém tak, abyste v tom měli systém” je určeno zejména firemním odborníkům přes IT. 

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek K2 atmitec a získejte zdarma elektronické předplatné workstylového magazínu Kádvojka!


E-mail