homeÚvodní stránka»K2 cloud»Služby K2 cloudu

Služby K2 cloudu

Získejte technologickou svobodu a bezstarostnost! Vsaďte na službu cloud a naše vlastní datové centrum K2. Zodpovědnost za funkčnost a dostupnost řešení bereme na sebe!

Jaké služby vám K2 cloud nabízí?

SaaS - software jako služba

Software as a service představuje koncept, kdy celou aplikaci nebo službu spravuje poskytovatel. Na žádost vám poskytneme tuto aplikaci prostřednictvím veřejného internetu. Jedná se o nejvyšší úroveň cloud computingu, při které vám doručíme jen rozhraní aplikace nebo služby. Nemusíte řešit ani nákup hardware a software ani správu řešení a jeho upgrady. Zajistíme vám také účtování služeb na uživatele nebo dle rozsahu využití. Garantujeme vám zvolenou úroveň kvality služeb (SLA).

PaaS - platforma jako služba

Prostředí k vytváření a testování aplikací vám poskytne služba platform as a service. Pronájem serveru může být vhodný pro jednorázové aplikace v případech, kdy dočasně potřebujete masivní rozsah a výkon. Jelikož však dochází k určitému uzamčení aplikace, může být následné přeprojektování aplikace a přeformátování dat obtížné.

IaaS - infrastruktura jako služba

Zajišťujeme prostředí virtualizovaných serverů pro provoz platforem a aplikací, které vaše firma nebo třetí osoba sama spravuje. Velkou výhodou nabízené služby je škálovatelný výkon. Lze snadno migrovat aplikace mezi poskytovatelem služeb a zpět do privátního cloudu. Pomocí tohoto přístupu můžete aplikace virtualizovat mezi privátním i veřejným cloudem, přičemž veřejný cloud může zajišťovat dodatečnou kapacitu při nadměrné zátěži.

Výkon na vyžádání

Datové centrum vám výrazným způsobem usnadní výpočetně náročné operace. To, co na stávajícím hardware trvá dlouhý výpočetní čas, zvládnete v datovém centru díky obrovskému výkonu mnohonásobně rychleji. Nabízíme vám naboostování výkonu v krátkodobých špičkách, jako jsou například vánoční nákupy, nebo vysoký výkon na omezenou dobu při promo akcích e-shopů.

Doplňkové služby

- zálohování dat formou replikace nebo backupu,
- dohled ICT,
- helpdesk.

Chcete vědět více?

Zaujala vás některá ze služeb našeho portfolia a rádi byste získali více informací? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme!

Vyberte dnešní den:
Zjistěte více
Doporučené stránky
Kalendář akcí

Základy práce s knihami a číselníky 31.05.2016

K2 webinář Zveme vás na další ze série K2 webinářů, tentokrát na téma Základy práce s knihami a číselníky.

Ekonomika II (Praha) 09.06.2016

Proč jít na kurz? Jedná se o pokračování kurzu Ekonomiky I.. Kurz zahrnuje řadu příkladů i praktických aplikací jednotlivých oblastí problematiky podvojného účetnictví, podrobné seznámení s vedením účetnictví, daňovou evidenci, sestavováním výkazů a kontrolními systémy v účetnictví v programu IS K2.

Majetek (Praha) 21.06.2016

Proč jít na kurz? Kurz Vás seznámí se způsobem vedení majetku v IS K2, prováděním odpisů a s dalšími činnostmi v modulu Majetek.

Události

K2 atmitec představí slovenskou verzi Informačního systému K2 point 03.03.16

Aktuální verze Informačního systému K2 nese označení "point". Pro Slovenskou republiku ji K2 atmitec představí 30. března v trenčínském hotelu Elizabeth.

Tradiční K2 meeting days pokračují i v roce 2016 15.02.16

První setkání s názvem “IT pro IT aneb jak provozovat informační systém tak, abyste v tom měli systém” je určeno zejména firemním odborníkům přes IT. 

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek K2 atmitec a získejte zdarma elektronické předplatné workstylového magazínu Kádvojka!


E-mail