Dělejte to jinak

Informační systém K2 představuje optimální nástroj, který vám umožňuje efektivně řídit výrobu, řízené sklady, účetnictví, ale také vlastní e-shop nebo kontaktní centrum. S IS K2 uřídíte doslova celou firmu.

  • Provázený systém. Nevyvíjíme moduly, ale ucelené řešení na míru.
  • Dlouhodobý rozvoj. Každý rok připravujeme novou verzi informačního systému obohacenou vždy o nové funkce.
  • Sdílená data. Data jsou jen jedna – každý tak pracuje s opravdu aktuálními informacemi.
  • Jeden dodavatel. Staráme se o vývoj, nasazení i samotný provoz systému, a to včetně dodávky technologií, hardwaru či provozu v našem vlastním datovém centru.

Výhody Informačního systému K2

98 %

NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ JE S INFORMAČNÍM SYSTÉMEM K2 SPOKOJENO.

I VY MŮŽETE BÝT JEDNÍM Z NICH.

Systém, který poroste s vámi

Systém, který poroste s vámi

Pořiďte si systém, který nebrzdí váš růst. V licenci Informačního systému K2 získáte přístup ke všem funkcím, které IS K2 má. Chcete rozšířit své sklady, zavést nový systém plánování nebo spustit vlastní e-shop? Nemusíte dokupovat žádný další software. Prostě jen začnete používat to, co už s K2 dávno máte. Díky možnosti správy více firem v jedné databázi zvládne IS K2 i přerod středního podniku na holding.

Podívejte se, jak to nedělat

Reporty, které dávají datům smysl

Reporty, které dávají datům smysl

Všechna data jsou uložena jednom místě – odpadá tak zdlouhavá příprava konsolidovaných reportů z několika různých systémů, často s nekonzistentními daty. S Informačním systémem K2 máte vždy k dispozici aktuální data, kdykoliv si vzpomenete, a to přímo v systému. Zaujalo vás v pravidelném reportu něco zajímavého a chtěli byste vědět víc? Přes kteroukoliv hodnotu se můžete dostat až na záznamy, ze kterých vznikla. 

Podívejte se, jak to nedělat

Dokumenty, které budete mít vždy po ruce

Dokumenty, které budete mít vždy po ruce

Každý den ve firmách vznikají desítky dokumentů, které je potřeba archivovat, sdílet mezi uživateli, a hlavně hlídat oprávnění ke čtení a změnám. To vše vám umožní systém správy dokumentů (DMS) – s jehož pomocí se už dokumenty nekrčí ve složkách někde na disku, ale jsou uloženy v databázi. Každá změna dokumentu nebo manipulace s ním je evidována – vždy tak víte, kdo a kdy dokument upravil nebo kdo na něj nahlédl.

Pomocí K2 workflow můžete řídit zpracování jednotlivých dokumentů a fulltextovým hledáním lze dokumenty snadno vyhledávat i podle obsahu. Nepotřebné dokumenty máte možnost archivovat nebo přímo skartovat a pro aplikace třetích stran můžete dokumenty zveřejnit pomocí K2 API. S K2 DMS dáte všem svým dokumentům řád.

Podívejte se, jak to nedělat

Sklad, ve kterém se neztratíte

Sklad, ve kterém se neztratíte

Mějte skladové zásoby dokonale pod kontrolou. K2 řízený sklad (WMS) se postará o přehlednou a přesnou evidenci všech skladových položek i manipulací s nimi. S pomocí řízeného sklad a mobilních čteček je jedno, jak velké množství položek na skladě máte - objednávku dokážete vyexpedovat v řádu minut. Zboží ve skladu jednoduše evidujete s přesností, kterou vaše podnikání potřebuje. S Informačním systémem K2 se skladová evidence stane natolik přehlednou, že i nový operátor sklad se dokáže po dvou hodinách vyrovnat zkušenějším kolegům.

Aktuální data skladových zásob jsou navíc okamžitě k dispozici jak prodejnám, tak e-shopu nebo obchodníkům v terénu.

Podívejte se, jak to nedělat

E-shop, který uřídí celou firmu

E-shop, který uřídí celou firmu

Součástí Informačního systému K2 je také vlastní e-shopové řešení. Nabízíme tak ucelené řešení bez zbyztečných chyb při synchronizaci - informace jsou uloženy na jednom místě a každá část systému k nim má plný přístup online. V našem e-shopu máte vždy aktuální informace o skladových zásobách, cenách, variantách i očekávaných termínech naskladnění.

Přemýšlíte nad tím, jak ve své firmě zavést omnichannel neboli jak poskytnout vždy stejnou péči a kvalitu služeb každému svému zákazníkovi? S Informačním systémem K2 nemusíte roky sjednocovat databáze a snažit se je provázet mezi sebou. Pro uživatele K2 je omnichannel samozřejmostí.

Podívejte se, jak to nedělat

Výroba, která pojede podle plánu

Výroba, která pojede podle plánu

Dejte sbohem řízení výroby stylem "kdo dřív přijde, ten dřív vyrábí". Naplánujte si raději výrobu tak, abyste nemuseli neustále kalibrovat stroje a ušetřili tak cenný čas. V Informačním systému K2 má obsluha linky k dispozici aktuální a požadované údaje nejen o pokrytí materiálem a polotovary, ale i o celkovém vytížení výrobních zdrojů. Díky funkci interních zakázek lze jednoduše naplánovat do volných kapacit také výrobu polotovarů nebo hotových výrobků určených na sklad.

Podívejte se, jak to nedělat

„Systém K2 nám umožnil splnit naše představy o výrobě v jednom výrobním cyklu a dodání celé zakázky v jednom termínu. Pomocí propojení K2 se všemi stroji probíhá zpětný sběr dat o průchodu zakázky od jejího zadání do systému až po finální expedici.“

Martin Pavliš (jednatel společnosti Mias OC, spol. s r. o.)

Přečtěte si celou referenci

Martin Pavliš

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. ALO diamonds BRASTY GROUP s.r.o MaDe spol. s r. o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. Vivantis Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OZO Ostrava s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. Dřevotvar družstvo SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. HALLA, a. s. ARID GIENGER spol. s r.o. LABETA, a.s. MiF, s. r. o. Hašpl a.s. Epico International s.r.o. Mias OC spol. s r.o. Cyklos Glamour Distribuce, a.s. CYMEDICA, spol. s r.o. KUBOUŠEK EU holding a.s. PEMA TBG Metrostav

Máte zájem o prezentaci Informačního systému K2?

Kontaktujte nás