E-shopy ve čtyřech zemích v jediné databázi

Komplexní B2B i B2C řešení postavené na Informačním systému K2

 

Logo Dermoesthetic

od roku 2019 s K2 ERP
21 uživatelů denně pracuje s K2
220 milionů korun roční obrat
1000 m2 skladových ploch

Dermoesthetic

Rozsah implementace K2 ve firmě Dermoesthetic

Informační systém K2 zajišťuje každodenní chod celé společnosti – od procesů nákupu a prodeje přes řízený sklad až po B2C e-shopy, které jsou přímou součástí informačního systému. Samozřejmostí je také vedení mezd a účetnictví nebo mobilní terminály. Díky řešení postavenému na Informačním systému K2 má firma všechna data uložena v jediné databázi, která slouží i všem e-shopům provozovaných v různých zemí Evropy. Společnost využívá kompletní cloudový systém nabízený firmám.

Zajímavosti z implementace K2 ERP

Dermoesthetic vlasy

  • E-shopy pro Českou republiku a další země Evropské unie jsou provozované v jediné instalaci K2.
  • V K2 jsou provozovány dvě vlastní firmy, které jsou propojeny pomocí automatizovaných funkcí – obě společnosti sdílejí číselníky, probíhá automatická přefakturace a vystavování příkazů k expedici.
  • Sklad je řízen pomocí online terminálů, s jejichž pomocí bylo implementováno specializované řešení pro zrychlení balení a předávání zboží dopravcům.
  • Informační systém K2 poskytuje informace velkoobchodním partnerům pomocí automatizovaných feedů dostupných přes webové služby a také díky napojení na systém EDI.

„Zákazník Dermoeshteticu dokáže nyní odeslat objednávku přes K2 e-shop, kdy dochází k automatické blokaci zboží, vystavení nutných dokladů, příjmu platby bez zásahu uživatele. Ve skladu se požadavek automaticky zařadí na expedici do fronty práce, kterou skladníci vidí na mobilních terminálech a jsou přímo naváděni na umístění, ze kterého mají zboží expedovat. Štítky pro přepravce získají za minimalizovaný čas strávený u terminálu s IS K2. Díky tomu jecelý proces prodeje zrychlený.“

Martin Hejl, Business Development Manager K2

„Jednou z největších výhod, kterou systém K2 oproti jiným ERP systémům pro nás představuje, je to, že K2 nám umožňuje spravovat všechny aktivity našich dvou firem v rámci jednoho systému. V K2 vedeme účetnictví, zpracováváme zakázky pro naše velkoobchodní klienty z České republiky a celé Evropy, objednáváme od dodavatelů, spravujeme naše e-shopy a online prodejní kanály, jsme napojení na různé dopravce, máme automatizovaný sklad a mnoho dalšího. Systém K2 naší firmě umožnil zefektivnit procesy, díky čemuž jsme schopni zlepšovat naše služby na neustále měnícím se trhu se zbožím profesionální vlasové kosmetiky. Velmi pozitivně vnímáme i možnosti úpravy systému na míru našim potřebám a novým aktivitám.“

Jitka Holoubek Rošová, general manager Dermoesthetic s.r.o.

Kontaktujte nás