Informační systém K2 pro prodej stavebních a hutních materiálů

 • Efektivní řízení obchodních transakcí

  Zajistíme vám přehledné informace o nedodaných položkách, položkách v prodlení či nevyfakturovaných dodávkách. Zrychlíme koloběh informací napříč firmou.

 • Řízený sklad jako nativní součást systému

  Zajistíme rychlou a efektivní distribuci zboží mezi sklady, výdejnami a zákazníky. Informace o zásobách budete mít vždy on-line.

 • Součástí K2 je plnohodnotný CRM systém

  Dáme vám nástroj pro řízení komunikace a vztahů se zákazníky a dodavateli. Vyhodnotíme vaše obchodní i marketingové aktivity.

 • Prediktivní analýzy skladových zásob

  S pomocí prediktivních algoritmů a statistik z minulých období navrhneme vhodné množství skladových zásob. Minimalizujeme tak ležáky.

„Při inventurách dnes stejný objem práce místo 27 lidí zvládá lidí 7. Celková práce se zbožím je celkově daleko rychlejší, přesnější a přehlednější.“

Petr Kulhavý (výrobní ředitel ve společnosti Pacific Direct s.r.o.)
Celá případová studie

Petr Kulhavý (výrobní ředitel ve společnosti Pacific Direct s.r.o.)
98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. Bohemians Praha 1905, a.s. BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. HALLA, a. s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s.

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací