Informační systém K2 v elektrotechnické výrobě

Víme, jak důležité je u elektrotechnické výroby plánování výroby a dodržování termínů zakázek. Informační systém K2 zrychlí průchod zakázky výrobou, sníží zmetkovitost a pomůže vám optimálně využívat vaše výrobní zdroje. Zároveň bude evidovat kompletní historii zdrojů, surovin, parametrů a manipulací, které vzniku výrobku předcházely.

 • Podpora a řízení výrobních procesů

  Pomůžeme vám plánovat, řídit a vyhodnocovat výrobu - od technologických postupů přes plánování kapacit a pokrytí materiálem až po odvádění výroby.

 • Řízený sklad jako nativní součást systému

  Zajistíme rychlou a efektivní distribuci zboží mezi výrobou, sklady a odběrateli. Informace o zásobách budete mít vždy on-line.

 • Kompletní informace o původu výrobku

  Vždy víte, kdo výrobek vyrobil, na jakém stroji a z jakých surovin, včetně informací o parametrech výroby a dodavatelích.

 • Prodej zboží přes vlastní e-shop

  Nativní součástí K2 je internetový obchod. Jeho správa probíhá přímo v systému, bez datových můstků a můžete ho využít pro B2C i B2B prodej.

98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. ALO diamonds BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. HALLA, a. s. ARID GIENGER spol. s r.o. LABETA, a.s. MiF, s. r. o. Hašpl a.s. Epico International s.r.o. Mias OC spol. s r.o. Cyklos Glamour Distribuce, a.s. CYMEDICA, spol. s r.o. KUBOUŠEK EU holding a.s. PEMA TBG Metrostav

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací