Luďkovo tajemství úspěchu

Neutrácejte zbytečně za komplikované informační systémy. Pořiďte si Luďkovo řešení. S jeho pomocí získáte:

  • Oddělené systémy. Dvoukolák píchl? Nevadí, podpisový pultík funguje dál.
  • Jednorázová investice. S Luďkovým flipchartem si vystačíte i v Průmyslu 6.5.
  • Léty ověřená technologie. Plánovací hrabičky používali vojevůdci již před 5 tisíci lety.
  • Data jen pro vás. S Luďkovým stolním počítadlem vám do hospodářských výsledků nikdy nikdo neuvidí.

 

Luďkovy revoluční pomůcky

Flipchart

Řízení firmy není žádná legrace. Naštěstí na Luďkově kvalitním a stabilním flipchartu dokážete nakreslit jakýkoliv vývojový diagram. Flipchart se díky možnosti dokoupení bloku s 50 čistými listy dá škálovat tak, aby pokryl vývojové diagramy firem každé velikosti. Zdarma k flipchartu získáte také sadu barevných lihových fixů, které zaručují stálost a přehlednost řešení. Pro skutečné fajnšmekry má Luděk v nabídce také flipchartový blok se čtverečkovaným papírem.

Chci vlastní flipchart

Stolní počítadlo

Počítadlo neboli abakus je geniální řešení pro každého, kdo chce mít přehled o tom, jak si jeho firma stojí. Nač zatěžovat životní prostředí zbytečnými e-maily s denními grafy a tabulkami, když můžete mít všechny informace přehledně přímo před sebou kuličku po kuličce? Toto řešení úspěšně využívali ti nejlepší analytici z Babylónu, Řecka, Říma, Číny za dynastie Čou nebo Sovětského svazu.

Chci to dělat jako Luděk

Smluvní dvoukolák

Mějte své dokumenty, smlouvy a faktury vždy po ruce. S Luďkovým smluvním dvoukolákem dáte sbohem pochybnému ukládání dokumentů v cloudu nebo virtuálním serveru. Místo toho je máte vždy k dispozici a můžete si na ně sáhnout ve dne, v noci. Aktuálně je v nábídce dvoukolák ve zvýhodněné akci společně s mobilním podpisovým pultíkem. Vaše asistentka se stane skutečně multifunkčním zařízením.

Objednejte si vlastní dvoukolák s podpisovým pultíkem zdarma

Kurz přežití

Máte velký sklad, ve kterém lidé bloudí? S Luďkovým patentovaným týdenním kurzem přežití ve skladu se vám už nikdy žádný skladník neztratí. Po absolvování tohoto intenzivního kurzu se z každého greenhorna* stane ostřílený zálesák. Luděk klade důraz především na prostorovou orientaci, schopnost značkování terénu, rozpoznání pobytových stop a vyhledání skladového umístění. Práci usnadňují také pravidelně aktualizované slepé mapy, pro které si můžete objednat specializované návazné kartografické školení.

*pro bezpečné absolvování kurzu doporučujeme na juniorní pozice skladníků přijímat uchazeče s IQ 128 a vyšší, případně s potvrzenou praxí v délce alespoň 6 měsíců u Zelených baretů.

Chci si taky pořídit Luďkovo řešení

Telefon komórkowy

Chcete zvýšit svůj obrat, ale zároveň nechcete ztratit vřelý kontakt se svým zákazníkem? V tom případě je klasický tlačítkový telefon tím ideálním řešením. Vaši zákazníci vám budou moci zavolat a objednat zboží odkudkoliv. A na rozdíl od neosobních a chladným e-shopů si udržíte osobní kontakt s každým zákazníkem.

Chci Luďkovo unikátní řešení

Plánovací hrabičky

Řízení výroby nebylo nikdy jednodušší. Naplánujete si vstupní suroviny, přesouvejte své pracovníky i výrobní kapacity po vašem osobním výrobním plánu za pomoci plánovacích hrabiček. Jde o neocenitelného pomocníka každého velkého vojevůdce. Plánovací hrabičky vám dají pocit opravdové kontroly. Pro jedince velké duchem s ambicemi řídit nejen firmu, ale i stát, pak Luděk doporučuje také přenosný stolní kalendář.

Kolik stojí plánovací hrabičky?

Chci použít Luďkovo řešení

Kontaktujte nás