Snadné vyhodnocení dat bez excelu

Bezplatný webinář pro začínající i pokročilé uživatele, který se zaměří na použití jednoduchých grafů a matematických operací v K2.

Rozsah

1 hodina

Termíny

Proč se zúčastnit?

Zjistíte, jak přímo v Informačním systému správně vytvářet jednoduché grafy a jak s nimi dále pracovat. Naučíte se také využívat matematické operace v knihách.

Co vás čeká?

  • Seznámení s jednoduchými grafy,
  • vytvoření jednoduchého grafu,
  • nastavení, typy grafů a použití dostupných funkcí,
  • uložení a správa grafů,
  • spuštění grafu přímo z plochy,
  • použití matematických funkcí v knihách systému K2.

Pro koho?

Webinář je určen běžným uživatelům Informačního systému K2.

Proč bychom se měli pravidelně účastnit K2 webinářů?

"Často se setkáváme s tím, že znalosti práce s informačním systémem ve firmách postupem času klesají a uživatelé přestávají používat některé užitečné funkce a návyky. Díky našim K2 webinářům je možné znalosti práce s Informačním systémem K2 bezplatně rozšiřovat. Vše navíc bez nutnosti dlouhého dojíždění do školicích center, přímo z pohodlí pracovní kanceláře."

Martina Krpcová, marketingová koordinátorka

Martina Krpcová

Ohlasy na naše akce

  • „K2 webináře mi ukazují cestu ke snazšímu využívání Informačního systému K2. Jejich zhlédnutím vždy přijdu na vylepšení, která mi následně usnadní mou práci.“

    Michaela Möbiusová (Stoklasa textilní galanterie s.r.o.)

  • „K2 webináře jsou skvělou pomocí, návodem a inspirací k našemu lepšímu využívání Informačního systému K2.“

    Kamil Bečár (MiTaF, s.r.o.)

  • „K2 webináře beru především jako ověření zaběhnutých postupů v naší firmě. Přitom se mohu naučit něco nového a zjistit aktuální vývoj v konkrétní problematice.“

    Rudolf Jarkulisch (SKOL, s.r.o.)

Aktuální termíny

Máte dotaz k našim akcím? Neváhejte a obraťte se na nás