homeÚvodní stránka»K2 cloud»Typy K2 cloudu

Typy K2 cloudu

Dostupné typy K2 cloud můžeme rozdělit podle toho, jakým způsobem a komu je cloudové řešení poskytováno.

Jaké typy K2 cloudu provozujeme?

Veřejný cloud

Máte soukromou organizaci, která chce cloud computing využívat jen pro vlastní interní potřeby. Toto prostředí je to pravé pro vás! Prostředky, které vaše společnost vlastní či přímo kontroluje, jsou konsolidovány a seskupeny jako federované prostředky. Formou služby jsou potom zpětně poskytovány uživatelům v rámci organizace.

Privátní cloud

Sdílejte prostředky jako službu svým klientům s privátním cloud computingem. Vy sami rozhodujete, jaké prostředky zpřístupníte kterému zákazníkovi. Proto může být služba zabezpečená i nezabezpečená a prostředky mohou, ale nemusí být federovány s jinými.

Hybridní cloud

Federace a sdružení prostředků z privátního cloud vaší organizace s prostředky od jiného poskytovatele vytváří hybridní prostředí pro cloud computing. Vzhledem k tomu, že před poskytnutím výpočetní služby organizaci dochází k federování a sdružení prostředků, vystupuje hybridní cloud vůči uživatelům, vlastníkům aplikací a organizačním jednotkám stejně jako privátní cloud.

Chcete vědět více?

Zaujala vás některá ze služeb našeho portfolia a rádi byste získali více informací? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme!

Vyberte dnešní den:
Zjistěte více
Doporučené stránky
Kalendář akcí

Ekonomika II (Praha) 09.06.2016

Proč jít na kurz? Jedná se o pokračování kurzu Ekonomiky I.. Kurz zahrnuje řadu příkladů i praktických aplikací jednotlivých oblastí problematiky podvojného účetnictví, podrobné seznámení s vedením účetnictví, daňovou evidenci, sestavováním výkazů a kontrolními systémy v účetnictví v programu IS K2.

Majetek (Praha) 21.06.2016

Proč jít na kurz? Kurz Vás seznámí se způsobem vedení majetku v IS K2, prováděním odpisů a s dalšími činnostmi v modulu Majetek.

Události

K2 atmitec představí slovenskou verzi Informačního systému K2 point 03.03.16

Aktuální verze Informačního systému K2 nese označení "point". Pro Slovenskou republiku ji K2 atmitec představí 30. března v trenčínském hotelu Elizabeth.

Tradiční K2 meeting days pokračují i v roce 2016 15.02.16

První setkání s názvem “IT pro IT aneb jak provozovat informační systém tak, abyste v tom měli systém” je určeno zejména firemním odborníkům přes IT. 

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek K2 atmitec a získejte zdarma elektronické předplatné workstylového magazínu Kádvojka!


E-mail