Datové centrum optimalizované pro provoz informačního systému

30 let vyvíjíme vlastní informační systém, proto přesně víme, co podnikový software ke svému bezproblémovému provozu potřebuje. 

Chci vědět více

Už vás nebaví přicházet kvůli nedostupným systémům o peníze i důvěru zákazníků?

Kolik vás stojí den odstávky?

Nedostupný server pro vás znamená ztrátu peněz i důvěry zákazníků.

Nechcete ztrácet čas?

Máte pocit, že než se někdo dostane k řešení vašeho problému, uběhne spousta času, během kterého mohlo být vše už dávno vyřešeno.

Odrazují vás vysoké vstupní náklady?

Rádi byste modernizovali stávající servery, ale bojíte se příliš vysoké prvotní investice na pořízení nového hardwaru.

Optimalizováno pro provoz ERP systémů

Optimalizováno pro provoz ERP systémů

Díky našim zkušenostem v oblasti vývoje Informačního systému K2 přesně víme, co je pro běh velkých ERP systémů nejdůležitější. Celý K2 tým je připraven pro vás optimalizovat prostředí s ohledem na maximální výkon. Nabízíme proto vysoce taktované procesory, moderní rychlá disková úložiště a léty prověřenou virtualizaci na platformě VMware. 

Přečtěte si více o našem ERP systému | Domluvte si schůzku

Starosti hoďte za hlavu

Starosti hoďte za hlavu

Jsme si vědomi toho, jak důležité je, aby systémový specialista znal prostředí, které spravuje. Proto se o vás od začátku spolupráce bude starat jeden tým zkušených specialistů, kteří zajistí nasazení i následný servis. Vaši IT infrastrukturu díky tomu budou znát do nejmenšího detailu. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti správy serverové infrastruktury u zákazníků i datového centra.

V režimu 24/7 vám bude k dispozici česká technická podpora prostřednictvím helpdesku nebo telefonu. Každý virtuální server monitorujeme proaktivně. O případných problémech tak víme dřív, než skutečně nastanou a jsme schopni jim díky tomu předcházet.

Zjistěte víc

Nízké vstupní investice

Nízké vstupní investice

Nemusíte pořizovat výkonné serverové technologie na několik let dopředu, které vám časem stejně zastarají. Počet uživatelů a licencí můžete operativně měnit. Odpadají počáteční investice a každý měsíc znáte přesné náklady na provoz vašeho IT. 

Kontaktujte nás

Nízké vstupní investice

Výkon na vyžádání

Technologie Datového centra K2 umožňuje škálování prostředků. Na základě systémové analýzy vašeho provozu doporučíme optimální konfiguraci virtuální infrastruktury. V případě potřeby dokážeme výkon upravit tak, abyste bez problémů zvládli například sezonní zátěž vašeho e-shopu.

Přesvědčte se na vlastní oči

Bezpečné datové centrum

Bezpečné datové centrum

Kybernetické útoky jsou stále sofistikovanější. Případná nedostupnost služeb, jako jsou pokladní systémy, kritické aplikace zajišťující logistiku nebo plánování výroby pro firmu znamená ztrátu peněz i důvěry zákazníků. Proto nabízíme nadstandardní zabezpečení našeho Datového centra K2 – od provozu serverů v ideálním prostředí, přes fyzické zabezpečení až po kyberbezpečnost. Naše datové centrum je držitelem certifikace ISO 27001 a našim zákazníkům garantujeme dostupnost služeb 99,9999 %. Díky tomu budete mít své aplikace vždy k dispozici.

Kontaktujte nás

+ více

Zálohování kritických dat

Zálohování kritických dat

Chraňte svá data proti lokálním výpadkům způsobeným živelnou pohromou, krádeží nebo třeba výpadkem proudu. Nástrojem Veeam zálohujeme jednotlivé virtuální servery. Zálohy ukládáme jak na diskové uložiště mimo produkční prostředí, tak na datové pásky do ohnivzdorného trezoru. Zálohy provádíme tak, aby nezatěžovaly servery a uživatelé nepocítili žádné zpomalení nebo omezení služeb. Klademe velký důraz na konzistenci záloh a možnosti rychlé obnovy v případě, kdy je to potřeba.

Zavolejte nám

Moderní datové centrum

Moderní datové centrum

Redundantní napájení chráněné UPS s vlastními, na sobě nezávislými dieselagregáty i redundantní konektivita k internetu a tři nezávislé klimatizace. Prostor monitorovaný automatickými čidly i pracovníky dohledového centra. Díky tomu Datové centrum K2 splňuje fyzickou bezpečnost klasifikace TIER IV.

Servery a networking HPE, virtualizace VMware, all-flash disková uložiště, technologie vSAN, 3PAR, díky technologiím můžeme garantovat dostatečný výkon pro jakoukoli aplikaci. 

Vlastní servery můžete umístit do jednoho z datových sálů, kde máme k dispozici 100 rackových míst.

Jak vám mohou nové technologie pomoct (video) | Zavolejte nám

- méně

Co můžeme nabídnout právě vám?

Kontaktujte nás