K2 API

  • K2 se stane centrem vašeho IT řešení.
  • Aktualizace dat z jiných systémů se do K2 propisuje automaticky.
  • Rozšiřte funkcionalitu K2 pomocí vlastních aplikací.
  • Speciální API pro podporu vašeho e-commerce řešení.

Udržujte přehled o celé firmě na jednom místě

Pokud k řízení vaší společnosti využíváte celou řadu různých systémů a softwarů, může se jednoduše stát, že ztratíte přehled o konkrétním stavu zakázky, množství vyrobených kusů nebo o nutnosti údržby konkrétního stroje. Řešením je K2 API, s jehož pomocí ostatní programy reportují veškerá data ERP systému K2. Ten je automaticky ukládá do centrální databáze a pomáhá vám udržet si přehled o skutečném stavu vaší firmy.

Nepřepisujte data ze systému do systému

Potřebujete například do výrobní linky nahrát technickou dokumentaci a specifikaci výrobku? Nespoléhejte se na manuální zadání klíčových výrobních parametrů. S K2 API jednoduše eliminujete chyby lidského faktoru – veškerá klíčová komunikace mezi ERP systémem a výrobním strojem probíhá automaticky.

Upravte si systém podle svých představ

Ačkoliv ERP systém K2 nabízí širokou standardní funkcionalitu, může se stát, že specifičnost vaší společnosti vyžaduje zcela nestandardní řešení šité vám na míru. S pomocí K2 API můžete jednoduše využít standardizované rozhraní založené na REST API a vytvořit si vlastní aplikaci, která bude respektovat vaše unikátní řešení a podpoří tak vaši konkurenční výhodu na trhu.

Otevřete své řešení i partnerům

K2 API nemusíte používat jen k centralizování dat uvnitř firmy. S pomocí aplikačního rozhraní můžete dát efektivní nástroj komunikace také svým obchodním partnerům. Získáte tak například přesnější data o stavu vaší objednávky, možnost automaticky objednat potřebný materiál u partnera nebo přehled o skladových zásobách vašich obchodních partnerů. K2 API vám poskytne mnohem více aktuálních dat pro řízení firmy, a to vše online a na pozadí.

Zrychlete vyřízení zákaznických objednávek

V rámci serveru webových služeb jsme pro vás nachystali speciální API pro podporu e-commerce řešení. Toto aplikační rozhraní umožní propojit vaše současné e-shopy s K2 ERP. Díky tomu je možné zautomatizovat celou řadu úkonů – od vystavení objednávky, blokace zboží na skladu, uložení zakázky do fronty práce konkrétního skladníka až po odeslání zboží i následné faktury v elektronické podobě.

Zvolte si prodejní kanál, který vám vyhovuje

Ačkoliv našim zákazníkům doporučujeme využití našeho vlastního K2 e-shopu, který je nedílnou součástí Informačního systému K2, máme přichystáno řešení i pro ty, kteří zatím nejsou připraveni opustit své stávající e-commerce řešení. Investovali jste do rozvoje svého současného e-shopu nemalé prostředky a představuje pro vás výměna ERP systému i e-shopu najednou až příliš velkou změnu? Nevadí. S pomocí K2 API bez problémů napojíme K2 ERP i na jiné e-shopy. Díky automatické synchronizaci i s tímto řešením dokážeme zásadním způsobem zrychlit průchod objednávky vaším skladem.

Z čeho se skládá
Informační systém K2?

Máte zájem o prezentaci
Informačního systému K2?

Kontaktujte nás