Monitoring systému

  • Zajistěte si snadnější a levnější údržbu systému i přechody na nové verze.
  • Sledujte využívání nástrojů a funkcí Informačního systému K2 ve vaší firmě.
  • Najděte úzká místa vaší hardwarové infrastruktury a zrychlete běh systému.
  • Pomožte nám s budoucím vývojem nových verzí a nástrojů Informačního systému K2.

Aplikační statistiky

Informační systém K2 sbírá informace o svém používání v ostrém provozu. V praxi se jedná například o počet použití jednotlivých funkcí, vytíženost hardwaru či optimální využití licencí.

Úzká místa HW infrastruktury

Narážíte při provozu systému na výkonový strop vaší infrastruktury? Z nasbíraných informací lze poznat, zda se jedná o zbytečně komplikovaně napsaný skript, nesprávné používání funkcí či opravdu o nedostatečný hardware. Poradíme poté, jakou část hardwaru je pro další bezproblémové používání potřeba nahradit, respektive se zaměříme na optimalizaci problematických skriptů či nástrojů.

Přechody mezi verzemi

Při přechodu na novou verzi Informačního systému K2 se konzultanti mohou zaměřit pouze na ty funkce a nástroje, které se ve firmě reálně používají, a ty ostatní nechat být. Výrazně se tak může zkrátit finanční i časová náročnost nutných úprav.

Lepší technická podpora

Při řešení podnětů je technická či produktová podpora díky datům z aplikačních statistik o krok napřed. Nemusí totiž při komunikaci se zákazníkem zjišťovat, na jaké verzi systému zákazník běží, jaké mají jeho uživatelé operační systémy či jak je aplikace vytěžována. Všechny tyto informace může mít již k dispozici a dokáže se tak lépe a rychleji věnovat samotnému řešení problému.

Budoucí rozvoj systému

Díky aplikačním statistikám je hned na první pohled viditelné, které části systému jsou u našich zákazníků používány, a které nikoliv. Při vývoji nových verzí se tak můžeme zaměřit na rozvoj a optimalizaci toho, co je pro vás opravdu to nejdůležitější.

Zachování soukromí

Aplikační statistiky sbírají údaje statistické, nelze dohledávat informace o konkrétních operacích. Sami se navíc můžete rozhodnout, které části systému v nich chcete sledovat. Stejně tak máte i volbu nad tím, které informace budete sdílet s naším vývojovým týmem a které si ponecháte jen pro své interní využití.

Z čeho se skládá
Informační systém K2?

Máte zájem o prezentaci
Informačního systému K2?

Kontaktujte nás