Automatické faktury zohledňují partnerské ceníky

K2 představuje pro MaDe informační systém i B2B portál v jednom.

Logo MaDe


12 let s IS K2
13 uživatelů denně pracuje v K2
90 milionů korun roční obrat
400 tisíc kusů hraček skladem

Rozsah implementace K2 ve společnosti MaDe

HrackySpolečnost MaDe v dnešní době využívá Informační systém K2 k chodu celé firmy. V informačním systému řeší jak nákup a prodej, tak také sklady, mzdy a personalistiku obecně nebo dashboardy či plánovače úloh. B2B portál na adrese eshop.madehracky.cz běží přímo v Informačním systému K2 a připravují se také na spuštění B2C e-shopu nebo zavedení mobilních terminálů ve skladu.

Zajímavosti z implementace Informačního systému K2

ZiggyBot

  • Servis a reklamace se řeší přes čtečky čárových kódů. Automatizace celého fakturačního procesu díky novým ceníkům. Automatizace vystavování dobropisů. Automatizace administrativního příjmu dodávek ze zahraničí.
  • B2B portál pro český i slovenský trh.
  • Online napojení na externí sklady.
  • Automaticky generované reporty – upomínky na nezaplacené faktury nebo průběžné saldo zákazníků je automaticky veformátu PDF odesíláno na e-mail obchodníků a managementu.
  • EDI propojení s firmami, jako jsou Globus, Alza apod.

„Nejenom díky možnostem zákaznických customizací je K2 pro firmu MaDe hračky tou správnou volbou. Bez problémů jsme byli schopni vyhovět jejich požadavkům, jako bylo například napojení na externí sklady společnosti Servant. Vytvořili jsme jim na míru různé plánované úlohy jako rozesílání nezaplacených faktur nebo průběžného salda obchodníkům. Samozřejmostí je využití OLAPu a čerstvě nasazených dashboardů, díky kterým dnes mají vše přehledně přímo v K2. Nejdůležitějším prodejním kanálem směrem k zákazníkům je B2B e-shop který je propojen přes XML feedy i na společnost Alza a jiné.“

Ivan Hruda, konzultant K2

„V dnešním rychle se měnícím tržním prostředí je moderní K2 e-shop pevným bodem, který je schopný zajistit propojení s našimi zákazníky. A to 24 hodin denně, v počítači, mobilu i tabletu.“

Marcel Denk, Chief Marketing Officer společnosti MaDe spol. s r. o.

Kontaktujte nás