Datové centrum K2

Máme v Ostravě perfektně zabezpečené datové centrum, které splňuje náročná kritéria klasifikačního stupně Tier III dle Uptime Institute, LLC. Je určeno pro nepřetržitý provoz firemních IT technologií, včetně nepřetržitého dohledu pomocí sofistikovaného systému dohledových a environmentálních čidel.

Datové centrum K2 nabízí:

 • On-line datová záloha

  Chraňte svá data proti lokálním výpadkům způsobeným živelnou pohromou, krádeží nebo třeba výpadkem proudu. Kopie kritických dat bezpečně uložíme mimo hlavní produkční místo – na diskové úložiště umístěné v našem Datovém centru K2, kde budou vaše data vždy v bezpečí. Řešení je plně funkční jak pro virtuální, tak i pro fyzické servery.

 • Výkon na vyžádání

  Potřebujete nárazově navýšit výkon vaší infrastruktury? Rádi vám pronajmeme technologické prostředky našeho Datového centra K2 k tomu, aby vaše prostředí zvládlo i ty nejnáročnější výkonové špičky. Ať již potřebujete zvládnout předvánoční nápor zákazníků na vašem e-shopu, nebo zrychlit reinstalaci či upgrade Informačního systému K2, technologie Datového centra K2 jsou tady pro vás.

 • Housing vašich serverů

  Nejste připraveni nahrát firemní data do cloudu, ale rádi byste zvýšili odolnost svých serverů proti výpadkům? Vyzkoušejte službu housingu serverů v našem datovém centru. Získáte pro svůj server chlazený prostor s garancí teploty a vlhkosti prostředí, redundantní napájení chráněné UPS a dieselagregáty a redundantní konektivitu k internetu. Samozřejmostí je permanentní dohled certifikovaných specialistů i fyzické ostrahy.

 • Firemní K2 cloud

  Provozujte Informační systém K2 v cloudu! Mezi hlavní výhody patří především škálovatelnost výkonu a počtu licencí v závislosti na sezónních potřebách či jasně vyčíslitelné náklady na provoz vašeho řešení. V cloudu ale můžete provozovat i jiné aplikace nebo využít k pronájmu kompletní IT infrastrukturu nastavenou přesně dle vašich požadavků.

 • Kompletní outsourcing IT

  Chcete se soustředit na svůj vlastní byznys a starosti o provoz IT hodit za hlavu? Svěřte zodpovědnost do rukou našich odborníků, kteří se postarají o to, aby nejen váš Informační systém K2, ale také ostatní pilíře vaší IT infrastruktury byly vždy aktuální, dostupné a maximálně bezpečné. Zodpovědnost za provoz a povinnosti budou jasně definovány pomocí SLA smlouvy a vy již nikdy nebudete muset řešit, na čí straně je chyba a kdo a kdy ji vyřeší.

„Díky širokým možnostem filtrování primárních dokladů a jejich položek dostanu vždy z K2 to, co potřebuji. Oceňuji také rychlé vyhodnocování dat pomocí předpřipravených OLAP pohledů.“

Olga Jouzová (finanční manažer ve společnosti FAVEA a. s.)

Olga Jouzová (finanční manažer ve společnosti FAVEA a. s.)

Kontaktujte nás

98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. Bohemians Praha 1905, a.s. BRASTY GROUP s.r.o MaDe spol. s r. o. Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. HALLA, a. s. HESCO, s.r.o. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OZO Ostrava s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. Dřevotvar družstvo SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s.

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Seznamte se s K2 týmem