Informační systém K2 pro stavební služby

Důležitou roli v poskytování stavebních služeb hraje integrovaný CRM systém a projektové řízení. Komunikace se zákazníky a pochopení jejich potřeb je klíčová. Informační systém K2 zajistí, aby byl poskytovatel dostatečně informován a klient nemusel znovu opakovat již jednou definované požadavky. Umožní navíc plnou mobilitu vašich zástupců, včetně možností zápisu aktivit z terénu prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů.

Systém navíc obsahuje nástroj pro řízení projektů. U projektu budete moci naplánovat a sledovat časový harmonogram včetně milníků, náklady a výnosy, evidovat požadavky na projekt, rizika projektu i partnery a členy projektu. Externím partnerům projektu dáme možnost odvést činnost na projekt bez nutnosti plného přístupu do informačního systému. Vyhodnocovaní projektů bude probíhat v reálném čase a bude plně mobilní.

 • Vyhodnocování projektů on-line

  Dáme vám k dispozici informace o stavu projektu v reálném čase přes různé vyhodnocovací osy.

 • Plně integrované mobilní CRM řešení

  Pomůžeme vám řídit vztah s vašimi zákazníky a dodavateli pomocí integrovaného CRM řešení, včetně mobilního přístupů z chytrých telefonů a tabletů.

 • Podpora projektového řízení

  Dáme vám k dispozici nástroj pro projektové řízení vhodné pro realizaci investičních a stavebních akcí.

 • Přístup pro externí partnery

  Umožníme vstup k datům ze systému pro externí partnery prostřednictvím webové nebo mobilní aplikace.

„Při inventurách dnes stejný objem práce místo 27 lidí zvládá lidí 7. Celková práce se zbožím je celkově daleko rychlejší, přesnější a přehlednější.“

Petr Kulhavý (výrobní ředitel ve společnosti Pacific Direct s.r.o.)
Celá případová studie

Petr Kulhavý (výrobní ředitel ve společnosti Pacific Direct s.r.o.)
98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. Bohemians Praha 1905, a.s. BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. HALLA, a. s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s.

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací