Informační systém K2 ve strojírenské výrobě

Trápí vás kusovníky, jejich varianty a inverzní vyhledávání dle dílů a materiálů? Řešíte sloučení informací o zakázce, výrobním postupu, souvisejících dokumentech a kvalitě? Potřebujete zavést a udržet procesy v takto různorodé výrobě? Přemýšlíte, jak vyzrát na plánování výroby, pokud máte jinou než sériovou a opakovanou výrobu? Informační systém K2 vám se vším pomůže.

 • Rozdílné pohledy na výrobu

  Zavedeme systém slučující rozdílné pohledy na výrobu - od obchodu a zakázky až po materiály, technologie, plánování, kvalitu, procesy či dokumenty.

 • Provázanost v řízení provozu, procesů a vyhodnocení

  Sloučíme nástroje pro konfiguraci postupů, jejich úpravy, vyhodnocení i notifikace. Tím zjednodušíme správu, nastavení i administraci a funkční úpravy.

 • Otevřenost a variabilita ve všech směrech

  Připravili jsme systém, který je již ve standardu otevřený a plně variabilní, a to jak v podrobnosti řešení, tak v jeho striktnosti.

 • Propojení na stroje a externí software

  Máme řešení, které je schopné se propojit a komunikovat se stroji, CAD systémy i dalšími externími programy.

98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. ALO diamonds BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. HALLA, a. s. ARID GIENGER spol. s r.o. LABETA, a.s. MiF, s. r. o. Hašpl a.s. Epico International s.r.o. Mias OC spol. s r.o. Cyklos Glamour Distribuce, a.s. CYMEDICA, spol. s r.o. KUBOUŠEK EU holding a.s. PEMA TBG Metrostav

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací