Logistika řízená v K2 – rychleji a jednodušeji

Informační systém K2 pomohl společnosti Dexis Slovakia zdvojnásobit svůj obrat.

Dexis logo

  

Od roku 2005 s K2 ERP
200 tisíc produktů skladem
3 tisíce spokojených klientů
500 milionů korun roční obrat

Dexis práce

Rozsah implementace K2 ve firmě Dexis Slovakia

Dexis Slovakia warehouseCílem managementu společnosti DEXIS bylo řídit svoji firmu – pokud možno – jedním informačním systémem. Tuto vizi se s pomocí K2 ERP prakticky podařilo naplnit, takže K2 dnes řídí logistiku, skladové hospodářství, obchodní činnost i účetnictví. Nasazení systému K2 podporuje růst společnosti, která za dobu spolupráce zdvojnásobila svůj obrat.

Zajímavosti z implementace K2 ERP

Dexis dispecink

  • WMS (řízený sklad) kompletně spravovaný pomocí K2 ERP za pomoci čteček čárových kódů.
  • Kompletní správa obchodních příležitostí v K2 od jejich přijetí až po následné vyhodnocení a uzavření obchodního případu.
  • B2B portály i e-shop pro koncové zákazníky postavený přímo na K2 ERP bez nutnosti dalšího řešení třetí strany.
  • Využití K2 workflow k procesnímu řízení firmy – jasně definované procesy poskytují přehledné informace o nákladech a plánovaných investicích.
  • Schvalování workflow pomocí e-mailu.
  • Profesionální kontaktní centrum přímo v K2 ERP.

„Neskutečný tah na branku, a to se záměrem o co největší využití funkcionalit K2 ERP. Asi bych nenašel mnoho společností, které i ve chvíli, kdy se jim daří, hledají stále způsoby, jak se zlepšit a zefektivnit svoji práci. DEXIS mezi ně patří. I díky tomuto nasazení je využití K2 napříč všemi svými moduly v této společnosti výjimečné.“

Pavol Kormaňák, jednatel K2 Slovensko, s. r. o.

„Potřebovali jsme ERP, ve kterém bychom měli k dispozici programátory ve chvíli, kdy je budeme potřebovat. Zatímco v roce 2005 jsme fungovali jako prvotně pospolná společnost, s K2 jsme se posunuli do 21. století. A myslím si, že máme i díky našemu partnerovi jeden z nejmodernějších logistických systémů v branži. Na začátku jsme ani nesnili o tom, že budeme firma s obratem 18 milionů euro a budeme potřebovat využívat celé spektrum služeb, které nám K2 nabízí.“

Miloš Vašek, General Manager Dexis Slovakia, s. r. o.

Kontaktujte nás