Materiál pro výrobu IS K2 objednává automaticky

Vystavení objednávek i rezervaci materiálu na skladu ERP systém K2 provádí ihned při přijetí zakázky do výroby.

Kampos logo

7 let s IS K2
101 milionů vyrobených konektorů ročně
11 000 vystavených průvodek každý měsíc
60 firem obsluhovaných v logistickém areálu

Kampos areál

Rozsah implementace K2 ve skupině KAMPOS

Kampos výrobekNejdůležitějším úkolem Informačního systému K2 ve skupině KAMPOS je řízení výroby. Systém dokáže automaticky vytvořit závaznou objednávku materiálu na základě sdílených tabulek s generálním dodavatelem materiálu pro výrobu. Kromě toho ale ERP systém K2 pomohl zefektivnit práci mzdové účtárně a stará se o logistiku, sklady i obchod. KAMPOS využívá také K2 workflow a možností reportingu.

Zajímavosti z implementace Informačního systému K2

Kampos výrobek 2

  • Využití čteček čárových kódů ve skladu i při řízení výroby.
  • Modul upomínek výrazně snížil objem finančních prostředků vázaných v přijatých fakturách. Během 3 let využívání modulu firma prakticky neeviduje faktury s dobou splatnosti delší než 30 dní.
  • Schvalování vybraných procesů prostřednictvím workflow.
  • Propojení IS K2 s docházkovým systémem, díky kterému účetní získává předvyplněné časové údaje s požadovanou kategorií určení čerpání pracovního fondu.
  • Až 8 objednávek najednou zvládne skladník vychystávat díky řízenému skladu a mobilním čtečkám.

„Společnost pracuje v K2 poměrně krátkou dobu, ale i tak se K2 ve společnosti vyvíjí. Hlavním hybatelem inovací v K2 je firma samotná. Progresivně nabízí svým zákazníkům nové a nové služby, a tak musí řešit i jejich controlling, procesy, nastavení a samotné vyhodnocení přínosů. Zajímavé je i to, že společnost má více oborových zaměření, které pomocí K2 řídí.“

Jan Kurfürst, Business Development Manager K2

„Díky systému K2 řídíme přehledně a efektivně interní procesy ve firmě (plánování, skladové hospodářství, výroba, logistika, obchod, ekonomika a personalistika). V průběhu doby se snažíme využívat další funkcionality, které systém K2 nabízí a ve kterých vidíme přidanou hodnotu pro rozvoj naší společnosti.“

Ing. Stanislav Sehnal, MBA, jednatel společnosti KAMPOS, s. r. o.

Kontaktujte nás