homeÚvodní stránka»K2 software»Informační systém K2

Informační systém K2

Informační systém K2 je komplexní systém pro management podniků, který ve svých modulech provázaně řídí firemní procesy, zpřehledňuje činnosti firmy a poskytuje relevantní podklady pro rozhodování. Je rozdělen do několika škálovatelných produktů tak, aby vyhovoval všem segmentům firem.

Hlavní přínosy

  • zpřehlednění činnosti firmy,
  • relevantní podklady pro rozhodování,
  • zvýšení produktivity práce,
  • snížení nákladů,
  • vyšší úroveň bezpečnosti dat,
  • zvýšení spolehlivosti výrobních procesů či kvality produkce,
  • efektivní vyhodnocování činností firmy a controlling.

Nadstandardní komplexnost

Informační systém K2 přináší komplexní a provázané řešení v následujících modulech: Marketing, Prodej, Nákup, Sklad, Doprava, Celnice, Výroba, Finance, Mzdy a personalistika, Účetnictví a analýzy, Majetek, Business Intelligence, Workflow, Média, Internetový obchod a Správce. Každý z nich je nabízen ve 4 jazykových mutacích (česky, slovensky, anglicky a německy). Informační systém K2 je možné provázat i s přídavnými moduly, které se také nacházejí v základní nabídce.

Excelentní provázanost

IS K2 patří mezi informační systémy, u kterých obzvláště oceníte propojenou strukturu dat. Jejich správa vychází z přirozených potřeb uživatele a nutnosti mít okamžitý přehled o vložených dokladech. Především vám umožňuje vidět úpravy dat a vliv změn na související zápisy.

Důmyslná preciznost a účelnost

Vysoká míra propracovanosti standardních funkcí již v základní verzi systému vám poskytuje precizní a účelné řešení vašich pracovních požadavků. Dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup udržují Informační systém K2 neustále na špičce informačních systémů.

Maximální variabilita a otevřenost

Modifikujte si Informační systém K2 tak, aby odpovídal různorodosti všech požadavků ze strany uživatelů ve vaší firmě. Otevřenost našeho informačního systému vychází ze schopnosti integrovat řadu dílčích aktivit spravovaných speciálními softwary na míru, které při činnostech ve vaší společnosti používáte.

Jednoduchá přizpůsobivost podmínkám klienta

Informační systém K2 byl úspěšně implementován do stovek společností nejrůznějšího zaměření například v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v USA, ve Velké Británii, v Číně či v Německu. Přizpůsobivost systému umožňuje využít software v odlišných podmínkách mnoha oborů od strojírenství přes farmacii až po papírenský průmysl. Plná funkčnost IS K2 v celé řadě těchto odlišných oborů dokládá jeho variabilitu, flexibilitu a komplexnost řešení.

Promyšlená nadčasovost

Naši odborníci neustále vyhodnocují, analyzují a aplikují do systému nejnovější trendy v oblasti informačních technologií tak, aby výsledkem byla moderní aplikace. Garantujeme vám, že i po několika letech užívání bude váš informační systém poskytovat informace odpovídající potřebám a trendům trhu.

Trvalá záruka investic

Energie a prostředky vložené do pořízení a přizpůsobení informačního systému zůstávají díky vlastnostem samotného programu trvale zachovány pro další rozvoj. To vám umožňuje plynule přizpůsobovat velikost řešení aktuálním potřebám souvisejícím s velikostí licence, robustností databázového stroje a provedením speciálních úprav na míru.

Vysoce profesionální podpora

S Informačním systémem K2 získáte zároveň i metodickou podporu. Produktem našich analytiků je metodicky ucelený základ ladicí se současnou legislativou, který bude oporou vám, vašim auditorům a ostatním spolupracovníkům. Od začátku jsme se zaměřili na souhrn kvalitních kontrolních nástrojů, které prokazují správnost všech zpracovávaných údajů.

Úplná bezpečnost

Široká škála přístupových práv, nastavení skupin uživatelů, jejich oprávnění tisknout doklady, prohlížet záznamy a měnit data představuje základní nástroj správce Informačního systému K2. Vedle precizní definice na úrovni práv v programu lze analogicky zabezpečit data před jejich zneužitím na úrovni serveru a sítě.

Volnost výběru databáze

IS K2 vám poskytuje nezávislost při volbě serverových technologií. Databázový stroj je možné provozovat jak v prostředí Microsoft, tak i v prostředí Linux s využitím databází MS.SQL nebo Oracle.

Odborná hardwarová podpora

Implementace IS K2 do firmy úzce souvisí i s hardwarovou vybaveností a připraveností na tuto významnou změnu. Divize K2 solution rychle, kvalitně a finančně co nejpříznivěji vyřeší vaše požadavky na komplexní správu vašeho hardwarového zařízení. Navrhneme projekt hardwarové vybavenosti na míru při optimálním poměru cena/výkon. Jsme připraveni dodat vysoce kvalitní hardwarové zařízení předních světových značek, případně sestavit výkonné řešení na míru.

Chcete vědět více?

Zaujala vás některá ze služeb našeho portfolia a rádi byste získali více informací? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme!

Vyberte dnešní den:
Zjistěte více
Doporučené stránky
Kalendář akcí

Základy práce s knihami a číselníky 31.05.2016

K2 webinář Zveme vás na další ze série K2 webinářů, tentokrát na téma Základy práce s knihami a číselníky.

Ekonomika II (Praha) 09.06.2016

Proč jít na kurz? Jedná se o pokračování kurzu Ekonomiky I.. Kurz zahrnuje řadu příkladů i praktických aplikací jednotlivých oblastí problematiky podvojného účetnictví, podrobné seznámení s vedením účetnictví, daňovou evidenci, sestavováním výkazů a kontrolními systémy v účetnictví v programu IS K2.

Majetek (Praha) 21.06.2016

Proč jít na kurz? Kurz Vás seznámí se způsobem vedení majetku v IS K2, prováděním odpisů a s dalšími činnostmi v modulu Majetek.

Události

K2 atmitec představí slovenskou verzi Informačního systému K2 point 03.03.16

Aktuální verze Informačního systému K2 nese označení "point". Pro Slovenskou republiku ji K2 atmitec představí 30. března v trenčínském hotelu Elizabeth.

Tradiční K2 meeting days pokračují i v roce 2016 15.02.16

První setkání s názvem “IT pro IT aneb jak provozovat informační systém tak, abyste v tom měli systém” je určeno zejména firemním odborníkům přes IT. 

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek K2 atmitec a získejte zdarma elektronické předplatné workstylového magazínu Kádvojka!


E-mail