Jeden systém pro celé vaše podnikání

Informační systém K2 představuje unikátní řešení pro řízení holdingu a skupin firem bez ohledu na legislativy a jazyky.

Chci vědět více

Máte pocit, že ztrácíte kontrolu nad svými firmami?

Nemáte přehled?

Když chcete mít report na pondělní poradu, musíte ho zadat IT oddělení týdny dopředu, nebo mít maturitu z excelu.

Řešíte stále dokola stejné problémy?

Vaši uživatelé dělají dokola stejné chyby a nedokáží mezi sebou sdílet know-how.

Ztrácíte čas rutinními úkoly?

Účetní oddělení tráví hodiny nad papírováním, které by správný systém zvládl vystavit automaticky.

Snadné vyhodnocování dat na úrovni holdingu

Snadné vyhodnocování dat na úrovni holdingu

Všechna data jsou uložena jednom místě – odpadá tak zdlouhavá příprava konsolidovaných reportů za celý holding. S Informačním systémem K2 máte vždy k dispozici aktuální data, kdykoliv si vzpomenete, a to přímo v systému. Zaujalo vás v pravidelném reportu něco zajímavého a chtěli byste vědět víc? Přes kteroukoliv hodnotu se můžete dostat až na záznamy, ze kterých vznikla. 

Přečtěte si více o manažerských reportech | Domluvte si ukázku

Jedna data pro všechny

Jedna data pro všechny

V Informačním systému K2 ukládáte data všech firem do jediné databáze. Odpadá tak problematické udržování informací o vašich zákaznících, partnerech nebo sortimentu napříč všemi vašimi podniky pomocí synchronizací nebo ručního doplňování. Změna kteréhokoliv údaje je okamžitě dostupná všem uživatelům K2 ve všech vašich společnostech. Toto řešení tak zcela eliminuje problém duplicitních záznamů.

Řízení firem v praxi | Zavolejte nám

Procesy pod kontrolou

Procesy pod kontrolou

Procesy definujete jen jednou. Nezáleží přitom na tom, zda jde o unikátní proces pro jedinou firmu, vybrané společnosti, nebo celý holding. Řízení celého holdingu díky tomu máte vždy plně pod kontrolou. Informační systém K2 obsahuje také nástroje, které vám pomohou procesy nejen nastavit, ale zajistí také jejich důsledné dodržování.

Jak funguje workflow v K2 | Kontaktujte nás

Automatická tvorba dokladů na pozadí

Automatická tvorba dokladů na pozadí

Potřebujete zajistit pohyb zboží nebo služeb mezi společnostmi v rámci holdingu? Díky našemu unikátnímu řešení správy vlastních firem může jedna vaše firma bez problémů například prodávat zboží ze skladu druhé firmy. Všechny potřebné doklady se vyřeší automaticky na pozadí a bez chyb. Vaši zaměstnanci tak mohou věnovat svůj drahocenný čas věcem, které opravdu pomáhají rozvíjet vaše podnikání. 

Udržujete jen jeden systém

Udržujete jen jeden systém

S každým novým systémem, který se stane součástí vaší IT infrastruktury roste neúměrně složitost celého prostředí a je stále komplikovanější udržet vše v chodu. Nestačí totiž jen aktualizovat jednotlivé programy, stejně důležité je také dbát na to, aby fungovaly všechny datové můstky, propojení a synchronizace. Často přitom jde o nejzranitelnější místo celé infrastruktury – datové můstky jsou psány na míru a jejich funkčnost je ohrožena s každou novou aktualizací systému. V případě Informačního systému K2 udržujete jen jeden systém bez zbytečných datových můstků.

Pokročilé nástroje pro e-commerce

Pokročilé nástroje pro e-commerce

V Informačním sytému K2 můžete provozovat e-shopy pro každou svoji společnost. Jednotlivé portály mohou pracovat se stejnými daty, prodávat zboží ze společného centrálního skladu nebo přeprodávat zboží, které je fyzicky skladem v jiné vaší firmě. Přefakturaci mezi firmami provede systém K2 automaticky na pozadí. To vše v jakýchkoliv zemích v lokálních jazycích a měnách.

co nabízí K2 e-shop | Domluvte si schůzku

Jeden partner, méně starostí

Jeden partner, méně starostí

Informační systém K2 dokáže pokrýt všechny vaše potřeby z pohledu ERP systému, WMS i e-commerce platformy. Kromě toho nabízíme také služby vlastního K2 Datového centra, které patří svými technologiemi mezi nejmodernější ve střední Evropě, jsme schopni zajistit dodávku jakéhokoliv hardwaru od počítačové myši, přes mobilní čtečky čárových kódů až po hlavní podnikový server. Nabízíme také server housing a kompletní outsourcing správy IT infrastruktury. 

Umíme vyřešit vše kolem IT | Rádi vám to předvedeme

Bezpečnost dat

Bezpečnost dat

Sdílením databáze mezi svými firmami se nemusíte obávat o to, že by byla citlivá data o všech firmách dostupná každému zaměstnanci. V Informačním systému K2 lze nastavit přístupová práva k datům a funkcím v systému. Zaměstnanci holdingu tak mají k dispozici jen to, co reálně potřebují ke své práci. Sdílení databáze nepředstavuje z hlediska bezpečnosti dat žádná rizika. Naopak bezpečnost vašich dat bereme velmi vážně, proto jsme také držitelem certifikátu ISO 27001.

„Když jsme před lety hledali komplexní systém, kterým bychom navíc mohli řídit výrobu, logistiku, mít kontrolu a všechna data na jednom místě, tak pro nás vývojáři z K2 dokázali rychle připravit platformu, která splňuje všechny naše náročné požadavky.“

Jakub Šimáček (ředitel společnosti TBG Metrostav s.r.o.)

Přečtěte si celou referenci

Jakub Šimáček

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. ALO diamonds BRASTY GROUP s.r.o MaDe spol. s r. o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. Vivantis Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OZO Ostrava s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. Dřevotvar družstvo SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. HALLA, a. s. ARID GIENGER spol. s r.o. LABETA, a.s. MiF, s. r. o. Hašpl a.s. Epico International s.r.o. Mias OC spol. s r.o. Cyklos Glamour Distribuce, a.s. CYMEDICA, spol. s r.o. KUBOUŠEK EU holding a.s. PEMA TBG Metrostav

Chcete mít přehledná data napříč celým holdingem na jednom místě?

Kontaktujte nás