Zákaznická podpora

Naším cílem je vaše spokojenost. Vyberte si kanál, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům a najděte odpovědi na všechny své otázky.

  • K2 iris. Přečtěte si, jaké novinky vám přináší aktuální verze ERP systému K2.
  • K2 infoservis. Hlavní zákaznický portál, který slouží k hlášení neočekávaného chování systému a zadávání nových požadavků na rozvoj produktů K2.
  • K2 helpdesk. Máte problém se serverem, jiným hardwarem nebo cloudem? Nahlaste nám ho právě zde.
  • K2 dokumentace. Kompletní nápověda k Informačnímu systému K2 online.
  • K2 TV. Videoportál s originálním obsahem – videotipy, webináři i záznamy konferencí a seminářů.

K2 iris

K2 iris

Každý rok pro vás chystáme novou verzi komplexního podnikového systému K2 ERP. Ta letošní vyšla v listopadu 2022 a jmenuje se K2 iris. A co vám nabízí? Webová K2 dostala moderní pracovní plochu a nový design. Díky novým a intuitivním možnostem filtrování najdete vše, co hledáte, snadno a rychle. S K2 iris budete mít také sklady pod kontrolu, a to nejen díky řízení skladníků či dodavatelským (externím) šaržím. Firmy, které provozují více společností v rámci skupiny, uvítají modul multicompany, který automatizuje vytváření dokladů mezi firmami. K2 e-shop ve verzi Iris využívá těch nejmodernějších technologií, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky z oblasti e-commerce. A to není zdaleka všechno. Více se dozvíte na samostatné stránce věnované právě K2 iris.

Zjistěte více na iris.k2.cz

K2 infoservis

K2 infoservis

Infoservis je naším hlavním komunikačním kanálem s vámi. Najdete v něm nejen sekci pro hlášení chyb, ale také zákaznickou podporu připravenou vám pomoci, jak nejrychleji to jen bude možné. Součástí infoservisu je také diskusní fórum pro širokou vrstvu uživatelů K2. Najdete v něm různá témata, rady, návody a zkušenosti ostatních uživatelů.

Přejít na stránky K2 infoservisu

K2 helpdesk

K2 helpdesk

Náš K2 helpdesk slouží jako zákaznická podpora v případě hardwarových nebo cloudových služeb. Pokud máte jakýkoliv problém se svou IT infrastrukturou, naši technici vám rádi, rychle a kvalitně pomůžou.

Přejít na stránky K2 helpdesku

K2 dokumetace iris

K2 dokumentace

Potřebujete si ověřit, jak funguje některá funkce, nebo jestli je váš postup správný? S tím vám může pomoci kompletní online dokumentace K2 ERP. Je vhodná pro uživatele, techniky i správce systému.

Přejít do K2 dokumentace

K2 TV

K2 TV

Na našem videoportálu najdete celou řadu užitečných informací. Pravidelně pro vás natáčíme například účetní videotipy - krátká videa s jednou vybranou vychytávkou, která vám usnadní každodenní práci, nebo webináře určené pro uživatele i správce. Na K2 TV najdete také záznamy z našich konferencí nebo účetních seminářů.

Přejít na K2 TV