Zákaznická podpora

Naším cílem je vaše spokojenost. Vyberte si kanál, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům a najděte odpovědi na všechny své otázky.

  • K2 alba. Přečtěte si, jaké novinky vám přináší aktuální verze ERP systému K2.
  • K2 infoservis. Hlavní zákaznický portál, který slouží k hlášení neočekávaného chování systému a zadávání nových požadavků na rozvoj produktů K2.
  • K2 helpdesk. Máte problém se serverem, jiným hardwarem nebo cloudem? Nahlaste nám ho právě zde.
  • K2 dokumentace. Kompletní nápověda k Informačnímu systému K2 online.
  • K2 TV. Videoportál s originálním obsahem – videotipy, webináři i záznamy konferencí a seminářů.

K2 alba

K2 alba

Každý rok pro vás vyvíjíme novou verzi podnikového systému K2. Nejnovější se jmenuje K2 alba a je skutečně revoluční – protože je první plně webovou verzí, kterou kdy vydal český nebo slovenský výrobce ERP systémů. Naši vývojáři strávili v průběhu roku 66 800 hodin a vyřešili více než 3 300 tiketů, aby vytvořili nejrychlejší a nejintuitivnější verzi systému, se kterým můžete řídit firmu opravdu odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. K2 alba přináší zásadní posun v klíčových oblastech – výrobě, logistice, obchodu, ekonomice nebo e-commerce. V oblasti výroby přináší nový standard odvádění výroby s možností vazby na data z docházkového systému. V logistice je integrovaný systém hlasového navádění skladníků Whisper, v e-commerce jsme připravili jednoduchou výměnu dat s klíčovými hráči v oblasti marketplace. Výrazně jsme zjednodušili také vyhledávání nebo přihlašovací proces. Účetní potěší automatické zaúčtování dokladů, vývojáře pokročilé funkce API, manažery prvky business intelligence a všechny pak nová grafika a barevné uživatelské rozhraní. Přejeme příjemnou práci opravdu odkudkoliv!

Zjistěte více na alba.k2.cz

K2 infoservis

K2 infoservis

Infoservis je naším hlavním komunikačním kanálem s vámi. Najdete v něm nejen sekci pro hlášení chyb, ale také zákaznickou podporu připravenou vám pomoci, jak nejrychleji to jen bude možné. Součástí infoservisu je také diskusní fórum pro širokou vrstvu uživatelů K2. Najdete v něm různá témata, rady, návody a zkušenosti ostatních uživatelů.

Přejít na stránky K2 infoservisu

K2 helpdesk

K2 helpdesk

Náš K2 helpdesk slouží jako zákaznická podpora v případě hardwarových nebo cloudových služeb. Pokud máte jakýkoliv problém se svou IT infrastrukturou, naši technici vám rádi, rychle a kvalitně pomůžou.

Přejít na stránky K2 helpdesku

K2 dokumentace alba

K2 dokumentace

Potřebujete si ověřit, jak funguje některá funkce, nebo jestli je váš postup správný? S tím vám může pomoci kompletní online dokumentace K2 ERP. Je vhodná pro uživatele, techniky i správce systému.

Přejít do K2 dokumentace

K2 TV

K2 TV

Na našem videoportálu najdete celou řadu užitečných informací. Pravidelně pro vás natáčíme například účetní videotipy - krátká videa s jednou vybranou vychytávkou, která vám usnadní každodenní práci, nebo webináře určené pro uživatele i správce. Na K2 TV najdete také záznamy z našich konferencí nebo účetních seminářů.

Přejít na K2 TV