Webová K2

  • Mějte svá data vždy po ruce.
  • Pracujte v terénu ve stejném prostředí jako v kanceláři.
  • Nechte K2 přizpůsobit se velikosti vašeho displeje.
  • Nastavte uživatelům jasná pravidla bezpečnosti.

Přístup k datům nejen z kanceláře

S pomocí webové K2 se přihlásíte do ERP systému prakticky odkudkoliv a z čehokoliv. Stačí vám k tomu přístup k internetu a zařízení s webovým prohlížečem. Webovou K2 ocení především pracovníci v terénu, kteří se tak po návratu z kanceláře nemusí zdržovat přepisováním dat do informačního systému. Zároveň umožňuje webová K2 data editovat online – prodal obchodník poslední kus zboží? Díky K2 v jeho mobilním telefonu o tom okamžitě ví nejen sklad, ale také ostatní kolegové v terénu.

Pohodlné čtení bez ohledu na displej

Webová K2 je plně responzivní. Vzhled K2 se v maximální možné míře přizpůsobuje velikosti displeje. A to při zachování funkčnosti a dostatečné velikosti všech ovládacích prvků tak, aby se vám v prostředí za všech okolností pracovalo příjemně. Díky tomu lze plnohodnotnou verzi ERP systému K2 zobrazit na notebooku stejně dobře jako na tabletu, mobilním telefonu nebo ve čtečce čárových kódů.

Podepisujte dokumenty přímo v terénu

Potřebujete podepsat předávací protokol nebo fakturu? Jednoduše klikněte na tlačítko pro podpis dokumentu a nechte zákazníka podepsat dokument na dotykovém displeji. Originál podpisu je následně vložen do sestavy, která je připravena k tisku. Například pomocí přenosné bluetooth tiskárny.

Upravujte dokumenty přímo v terénu

Webový klient K2 umožňuje nejen čtení dat, ale také jejich zápis a změnu. Rozmyslel si zákazník převzetí části zakázky? Jednoduše editujte předávací protokol ještě před jeho podpisem a vytisknutím. Změny jsou okamžitě online provedeny v centrální databázi Informačního systému K2. Díky webové K2 tak nemusíte vytištěné dokumenty opravovat, škrtat a následně změny přepisovat po návratu do kanceláře.

Jste mimo signál? O data nepřijdete

Práce v terénu s sebou nese riziko, že se člověk dostane do oblasti bez připojení k internetu. Díky funkci Reconnect v K2 o rozdělanou práci nepřijdete. Jakmile se opět dostanete do míst pokrytých mobilním internetem, můžete s prací navázat tak, kde jste skončili.

Zabezpečení firemních dat na prvním místě

V ERP systému K2 máte uložena nejcitlivější firemní data. Abyste si byli jistí, že jsou vaše data v bezpečí, můžete připojení do K2 přes internet zakázat na úrovni uživatelských účtů. Přístup z terénu tak máte možnost povolit jen těm uživatelům, kteří to opravdu potřebují. Zároveň můžete každému, kdo má přístup do webové K2, definovat požadavky na silnější heslo nebo dvoufaktorové ověření. Díky tomu zůstanou vaše data vždy v bezpečí.

 

Z čeho se skládá
Informační systém K2?

Máte zájem o prezentaci
Informačního systému K2?

Kontaktujte nás