Webová K2

  • Mějte svá data vždy po ruce.
  • Pracujte v terénu ve stejném prostředí jako v kanceláři.
  • Nechte K2 přizpůsobit se velikosti vašeho displeje.
  • Nastavte uživatelům jasná pravidla bezpečnosti.

Využití ERP systému v terénu je stále častější požadavek nejen z řad našich zákazníků. Proto pro vás vyvíjíme webovou verzi K2 ERP, která vám umožní pracovat v informačním systému i mimo kancelář. K připojení vám postačí jakékoliv zařízení s internetem a standardním webovým prohlížečem.

Webová K2 v současnosti nachází uplatnění zejména na mobilních zařízeních s dotykovou obrazovkou, na kterých může navíc využít celou řadu speciálních funkcí, jakými je například podepisování dokumentů v terénu nebo pořizování dokumentačních fotografií u zákazníka. Díky responzivní úpravě formuláře i celého uživatelského rozhraní přitom můžete i na omezeném displeji mobilního telefonu ve své K2 ERP plnohodnotně pracovat.

Přístup k datům nejen z kanceláře

S pomocí webové K2 se přihlásíte do ERP systému prakticky odkudkoliv a z čehokoliv. Stačí vám k tomu přístup k internetu a zařízení s webovým prohlížečem. Webovou K2 ocení především pracovníci v terénu, kteří se tak po návratu z kanceláře nemusí zdržovat přepisováním dat do informačního systému. Zároveň umožňuje webová K2 data editovat online – prodal obchodník poslední kus zboží? Díky K2 v jeho mobilním telefonu o tom okamžitě ví nejen sklad, ale také ostatní kolegové v terénu.

Pohodlné čtení bez ohledu na displej

Webová K2 je plně responzivní. Vzhled K2 se v maximální možné míře přizpůsobuje velikosti displeje. A to při zachování funkčnosti a dostatečné velikosti všech ovládacích prvků tak, aby se vám v prostředí za všech okolností pracovalo příjemně. U často používaných formulářů navíc máte možnost definovat jejich vzhled tak, aby přesně odpovídal potřebám daného zařízení. Díky tomu lze plnohodnotnou verzi ERP systému K2 zobrazit na notebooku stejně dobře jako na tabletu, mobilním telefonu nebo ve čtečce čárových kódů.

Podepisujte dokumenty přímo v terénu

Potřebujete podepsat předávací protokol nebo fakturu? Jednoduše klikněte na tlačítko pro podpis dokumentu a nechte zákazníka podepsat dokument na dotykovém displeji. Originál podpisu je následně vložen do sestavy, která je připravena k tisku. Například pomocí přenosné bluetooth tiskárny.

Upravujte dokumenty přímo v terénu

Webová K2 umožňuje nejen čtení dat, ale také jejich zápis a změnu. Rozmyslel si zákazník převzetí části zakázky? Jednoduše editujte předávací protokol ještě před jeho podpisem a vytisknutím. Změny jsou okamžitě online provedeny v centrální databázi Informačního systému K2. Díky webové K2 tak nemusíte vytištěné dokumenty opravovat, škrtat a následně změny přepisovat po návratu do kanceláře.

Jste mimo signál? O data nepřijdete

Práce v terénu s sebou nese riziko, že se člověk dostane do oblasti bez připojení k internetu. Díky funkci Reconnect v K2 o rozdělanou práci nepřijdete. Jakmile se opět dostanete do míst pokrytých mobilním internetem, můžete s prací navázat tam, kde jste skončili.

Zabezpečení firemních dat na prvním místě

V ERP systému K2 máte uložena nejcitlivější firemní data. Abyste si byli jistí, že jsou vaše data v bezpečí, můžete připojení do K2 přes internet zakázat na úrovni uživatelských účtů. Přístup z terénu tak máte možnost povolit jen těm uživatelům, kteří to opravdu potřebují. Zároveň můžete každému, kdo má přístup do webové K2, definovat požadavky na silnější heslo nebo dvoufaktorové ověření. Díky tomu zůstanou vaše data vždy v bezpečí.

Příklady použití Webové K2

  • Prodej zboží z auta – umožněte svým řidičům či obchodním zástupcům prodávat zboží přímo v terénu bez nutnosti následné aktualizace dat v informačním systému.
  • Podepisování dokumentů v terénu – nechte zákazníka podepsat předávací protokol nebo fakturu na mobilním zařízení. Dokument následně můžete automaticky odeslat v elektronické podobě na e-mail zákazníkovi nebo jej vytisknout pomocí bluetooth tiskárny.
  • Kompletní CRM v kapse – zápisy ze schůzky, dohodnuté termíny nebo rozsah zakázky může obchodník okamžitě zadávat do systému přímo u zákazníka. Než dojede zpátky do kanceláře, zakázka už může být v běhu.
  • Záznam servisního úkonu – poskytujete svým zákazníkům servisní služby? Vybavte své techniky Webovou K2 v mobilním telefonu a umožněte jim tak nejen okamžitě vystavovat doklady v terénu, objednávat potřebné náhradní díly, ale také zdokumentovat servisní opravy pomocí fotek.

 

Z čeho se skládá
Informační systém K2?

Máte zájem o prezentaci
Informačního systému K2?

Kontaktujte nás