ERP systém

Základním stavebním kamenem firemní IT INFRAstruktury je vhodné ERP řešení. V K2 atmitec jsme ho pro vás připravili ve špičkové kvalitě! v čem je naše řešení specifické ve srovnání s konkurenčními systémy?

Tři úrovně řízení

Charakteristickým rysem našeho ERP řešení je spojení všech tří úrovní řízení – řízení provozu, řízení procesů a řízení kontroly – do jednoho celku. Podařilo se nám tak vyvinout a do systému začlenit mnoho technických vymožeností, které vám přinesou konkurenční výhody.

Přednosti v každé úrovni

Všechny tři úrovně řízení jsou v našem systému integrovány a vzájemně sladěny do jedné komplexní aplikace. V každé úrovni je pak několik technických i technologických předností, které vám poskytují vysoký výkon a usnadňují práci.

V provozní vrstvě je to především technologie K2 CBI (Compact Business Items), která zajišťuje propojení položek jednotlivých dokladů v systému, a tím také správnost dat a rychlejší přístup k jejich dalšímu zpracování.

V procesní vrstvě je to jednoduchost a univerzálnost při přípravě a tvorbě postupů. Pomocí definice a sestavování parametrů můžete vytvářet závazné postupy řízení jak pro provozní část aplikace, tak i mimo ni.

V kontrolní vrstvě je zásadní technologií integrace výstupů a jejich adresnost.. Reporty a notifikace z ERP systému lze distribuovat nejen e-mailem, ale i pomocí různých mobilních a webových klientů.

Systém vyšší třídy

ERP řešení Informačního systému K2 nabízí všechny obvyklé funkce, jež očekáváte od systému vyšší třídy a přináší:

  • vysoký výkon a rychlost,
  • velká škálovatelnost,
  • pokročilá přizpůsobivost,
  • vysoká funkčnost,
  • propracovanost napříč komplexním programem.

Výsledkem je praktický systém s českým důvtipem.

Proč právě naše řešení?

Praktičnost

Naším cílem je jednoduchost! V mnoha případech k ní vede cesta přes pochopení pracovního postupu, rozdělení na dílčí kroky, jejich přesné nastavení a následně opětovné složení do původní funkčnosti, ale již s adresným a optimálním chováním pro uživatele.

Výkonnost celého systému je prověřena mnoha implementacemi s obrovským množstvím dokladů a položek, hromadným zpracováním a stovkami konkurenčních uživatelů.

Znalostní databáze

Jsme připraveni vám pomoci s řešením i velmi komplikovaných situací. Často se totiž stává, že na problémy firma narazí až během reálného provozu, a je zapotřebí je urychleně odstranit. Jsou to především chvíle, kdy je nutné opravovat chyby uživatelů, rekonstruovat historická data po dodatečných změnách na vstupu nebo zajistit správný zpětný chod opožděných odpisů výroby apod.

Růst s firmou

Připravili jsme řešení, jež roste společně s firmou. Informační systém K2 lze pouhým rozšířením či dokoupením licence přizpůsobit aktuálním požadavkům vaší společnosti. Všechny potřebné nástroje a funkce jsou v jádru systému a není tedy nutná nová implementace systému.

CBI propojení položek

Zajistili jsme vynutitelnost výkonu a omezení chyb z množství zpracovávaných dat. Svou strukturou IS K2 zabezpečuje shodu ve zpracovávaných položkách dokladů nákupu a prodeje.

Parametrizace sestav

Všechny standardní tisky jsou dodávány se zdroji pro jejich dědění a vytváření potomků u zákazníka. Minimalizuje se tak čas na vývoj nových zobrazení a zachovává propojenost s aktuálním i budoucím standardem.

Nekonečný proces vylepšování

Neustále ERP systém vylepšujeme a reflektujeme tak potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů v dané oblasti. Díky tomu bude váš systém neustále na nejvyšší možné úrovni vývoje.

Licencování

Vychází z počtu uživatelů, kteří současně Informační systém K2 používají. Pokud tedy někdo potřebuje pracovat se systémem pouze jednu hodinu denně, po ukončení své práce může tuto licenci přenechat k využití dalším uživatelům.

Druhou výhodou je, že rozsah práce konkrétního uživatele si nastavuje firma sama. Tudíž dle uživateli přidělených práv může kombinovat moduly a funkčnost na míru roli, jež daná osoba zaujímá ve firmě. Nemůže se tedy stát, že by počet všech modulů převyšoval počet aktivních uživatelů systému.

Další výhody našeho řešení
  • Různé jazykové mutace – tiskové výstupy, lokalizace formulářů i zpracování legislativy,
  • obsluha externích požadavků na systém přes webové služby,
  • vytváření vlastních funkčností, tabulek a formulářů přes skriptovací vrstvu,
  • řízené importy a exporty pro obvyklé standardy elektronické výměny dokumentů.

Chcete vědět více?

Zaujala vás některá ze služeb našeho portfolia a rádi byste získali více informací? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme!

Vyberte dnešní den:
Zjistěte více
Doporučené stránky
Kalendář akcí

Hrajeme si s filtry a výběry 28.06.2016

K2 webinář Zveme vás na další ze série K2 webinářů, tentokrát na téma Hrajeme si s filtry a výběry

Události

K2 atmitec představí slovenskou verzi Informačního systému K2 point 03.03.16

Aktuální verze Informačního systému K2 nese označení "point". Pro Slovenskou republiku ji K2 atmitec představí 30. března v trenčínském hotelu Elizabeth.

Tradiční K2 meeting days pokračují i v roce 2016 15.02.16

První setkání s názvem “IT pro IT aneb jak provozovat informační systém tak, abyste v tom měli systém” je určeno zejména firemním odborníkům přes IT. 

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek K2 atmitec a získejte zdarma elektronické předplatné workstylového magazínu Kádvojka!


E-mail