Informační systém K2 pro maloobchodní prodej

Víme, jak důležité je u maloobchodního prodeje rychlé odbavení zákazníka. Informační systém K2 je připraven na využití čárových kódů pro typování položek, platby kartou i propojení s pokladním terminálem. Pokud používáte regálové uspořádání, je možné pomocí vyhodnocování v dashboardech, grafech či tiskových sestavách sledovat nákupní návyky zákazníků.

Nedílnou součástí podpory maloobchodního prodeje v Informačním systému K2 je i provedení inventury pomocí čárových kódů a řešení logistiky zboží mezi centrálou a pobočkami. Náš systém také umožňuje vyhodnocovat například rentabilitu, skladové zásoby, otevírací doby či obraty jednotlivých poboček či obchodů a je tak důležitým strategickým nástrojem pro řízení celé firmy.

 • Rychlé odbavení zákazníka

  Díky podpoře a jednoduchosti zpracování celého nákupního procesu vám pomůžeme s co nejrychlejším odbavením zákazníka.

 • Efektivní řízení logistiky zboží

  Zajistíme rychlý pohyb zboží mezi centrálou a jednotlivými pobočkami, případně mezi pobočkami navzájem.

 • Pokročilé vyhodnocování prodejen

  Vyhodnotíme a srovnáme efektivitu prodeje jednotlivých obchodů v maloobchodní síti podle širokého množství parametrů.

 • Podpora regálového uspořádání

  Náš systém je připraven na podporu regálového uspořádání jak při prodeji zákazníkům na prodejnách, tak i při využití ve skladech.

98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. ALO diamonds BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. HALLA, a. s. ARID GIENGER spol. s r.o. LABETA, a.s. MiF, s. r. o. Hašpl a.s. Epico International s.r.o. Mias OC spol. s r.o. Cyklos Glamour Distribuce, a.s. CYMEDICA, spol. s r.o. KUBOUŠEK EU holding a.s. PEMA TBG Metrostav

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací