Informační systém K2 pro velkoobchod a distribuci

 • Řízený sklad jako nativní součást systému

  Zajistíme rychlou a efektivní distribuci zboží mezi sklady a vašimi zákazníky. Informace o zásobách budete mít vždy on-line.

 • Prediktivní analýzy skladových zásob

  S pomocí prediktivních algoritmů a statistik z minulých období navrhneme vhodné množství skladových zásob. Minimalizujeme tak ležáky.

 • Prodej zboží přes vlastní e-shop

  Nativní součástí K2 je internetový obchod. Jeho správa probíhá přímo v systému, bez datových můstků a můžete ho využít pro B2C i B2B prodej.

 • Efektivní řízení obchodních transakcí

  Zajistíme vám přehledné informace o nedodaných položkách, položkách v prodlení či nevyfakturovaných dodávkách. Zrychlíme koloběh informací napříč firmou.

„Faktury a dokumenty odchází díky Informačnímu systému K2 automaticky do všech zemí v lokálním jazyce a lokálních měnách, ačkoli je vše řízeno z centrálního skladu v Košicích.“

Ján Seszták (ředitel a jednatel společnosti SOS electronic s.r.o.)
Celá případová studie

Ján Seszták (ředitel a jednatel společnosti SOS electronic s.r.o.)
98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. Bohemians Praha 1905, a.s. BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. HALLA, a. s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s.

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací