Informační systém K2 v hutní a slévárenské výrobě

Víme, jak důležité je u hutní i slévárenské výroby plánování výroby a dodržování termínů zakázek. Informační systém K2 zrychlí průchod zakázky výrobou, sníží zmetkovitost a pomůže vám optimálně využívat vaše výrobní zdroje. Zároveň bude evidovat kompletní historii zdrojů, surovin, parametrů a manipulací, které vzniku výrobku předcházely.

 • Podpora a řízení výrobních procesů

  Pomůžeme vám plánovat, řídit a vyhodnocovat výrobu - od technologických postupů přes plánování kapacit a pokrytí materiálem až po odvádění výroby.

 • Kompletní informace o původu výrobku

  Vždy víte, kdo výrobek vyrobil, na jakém stroji a z jakých surovin, včetně informací o parametrech výroby a dodavatelích.

 • Zaměřeno na perfektní péči o zákazníka

  Zrychlíme koloběh informací napříč týmy i celou firmou. Váš obchodní tým bude mít vždy dokonalý přehled o potřebách vašich klientů.

 • Řízený sklad jako nativní součást systému

  Zajistíme rychlou a efektivní distribuci zboží mezi výrobou, sklady a odběrateli. Informace o zásobách budete mít vždy on-line.

„Díky Informačnímu systému K2 jsme schopni kdykoli zpětně dohledat, na kterém stroji, který zaměstnanec a ze které várky výrobek vyrobil.“

Jan Fuksa (K2 specialista ve společnosti Pacific Direct s.r.o.)
Celá případová studie

Jan Fuksa (K2 specialista ve společnosti Pacific Direct s.r.o.)
98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. Bohemians Praha 1905, a.s. BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. HALLA, a. s. HESCO, s.r.o. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s.

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací