Podpisy dokumentů v terénu

Další ze série webinářů se tentokrát zaměří na možnost podepisování dokumentů na mobilních zařízeních. Tuto novinku verze K2 luna ocení především firmy, které chtějí zákazníkům nabídnout maximální komfort při dodávce svého zboží či služeb.

Rozsah

30 minut

Termíny

Proč se zúčastnit?

Seznámíte se s funkcí, pomocí které můžete nechat podepisovat veškeré dokumenty elektronicky prostřednictvím mobilních zařízení.

Co vás čeká?

 • Praktická ukázka použití této funkce na konkrétním příkladu.
 • Seznámení se s požadavky. 
 • Jak nastavit podepisování tiskové sestavy v IS K2.
   

Pro koho?

Webinář je určen pro správce systému IS K2 a také pro ty uživatele, kteří se při své práci setkávají s nutností podepisovat dokumenty.

Proč bychom se měli pravidelně účastnit K2 webinářů?

"Často se setkáváme s tím, že znalosti práce s informačním systémem ve firmách postupem času klesají a uživatelé přestávají používat některé užitečné funkce a návyky. Díky našim K2 webinářům je možné znalosti práce s Informačním systémem K2 bezplatně rozšiřovat. Vše navíc bez nutnosti dlouhého dojíždění do školicích center, přímo z pohodlí pracovní kanceláře."

Martina Krpcová, marketingová koordinátorka

Martina Krpcová

Ohlasy na naše akce

 • „K2 webináře beru především jako ověření zaběhnutých postupů v naší firmě. Přitom se mohu naučit něco nového a zjistit aktuální vývoj v konkrétní problematice.“

  Rudolf Jarkulisch (SKOL, s.r.o.)

 • „K2 webináře mi ukazují cestu ke snazšímu využívání Informačního systému K2. Jejich zhlédnutím vždy přijdu na vylepšení, která mi následně usnadní mou práci.“

  Michaela Möbiusová (Stoklasa textilní galanterie s.r.o.)

 • „K2 webináře jsou skvělou pomocí, návodem a inspirací k našemu lepšímu využívání Informačního systému K2.“

  Kamil Bečár (MiTaF, s.r.o.)

Aktuální termíny

Máte dotaz k našim akcím? Neváhejte a obraťte se na nás