Úprava tabulek v novém uživatelském rozhraní K2

Bezplatný webinář pro správce a pokročilejší uživatele, který se zaměří na práci s nastavením tabulky v novém uživatelském rozhraní, včetně definice šablon a pohledů.

Rozsah

1 hodina

Termíny

Proč se zúčastnit?

Zjistíte, jakými způsoby si můžete upravovat zobrazené sloupce, jejich parametry a další nastavení tabulky, které pak můžete uložit do šablony a tu nastavit jako výchozí pro všechny nebo některé uživatele K2.

Co vás čeká?

 • Možnosti úpravy zobrazených sloupců a jejich vlastností,
 • ukládání šablon nastavení tabulky,
 • pohled, jeho vytvoření a využití,
 • podmíněné formátování řádků a buněk tabulky.

Pro koho?

Webinář je určen zejména pro správce Informačního systému K2 a pro pokročilejší uživatele, kteří si běžně sami přizpůsobují zobrazené sloupce v tabulkách.

Proč bychom se měli pravidelně účastnit K2 webinářů?

"Často se setkáváme s tím, že znalosti práce s informačním systémem ve firmách postupem času klesají a uživatelé přestávají používat některé užitečné funkce a návyky. Díky našim K2 webinářům je možné znalosti práce s Informačním systémem K2 bezplatně rozšiřovat. Vše navíc bez nutnosti dlouhého dojíždění do školicích center, přímo z pohodlí pracovní kanceláře."

Martina Krpcová, marketingová koordinátorka

Martina Krpcová

Ohlasy na naše akce

 • „K2 webináře beru především jako ověření zaběhnutých postupů v naší firmě. Přitom se mohu naučit něco nového a zjistit aktuální vývoj v konkrétní problematice.“

  Rudolf Jarkulisch (SKOL, s.r.o.)

 • „K2 webináře jsou skvělou pomocí, návodem a inspirací k našemu lepšímu využívání Informačního systému K2.“

  Kamil Bečár (MiTaF, s.r.o.)

 • „K2 webináře mi ukazují cestu ke snazšímu využívání Informačního systému K2. Jejich zhlédnutím vždy přijdu na vylepšení, která mi následně usnadní mou práci.“

  Michaela Möbiusová (Stoklasa textilní galanterie s.r.o.)

Aktuální termíny

Máte dotaz k našim akcím? Neváhejte a obraťte se na nás