Úprava tabulek v novém uživatelském rozhraní K2

Bezplatný webinář pro správce a pokročilejší uživatele, který se zaměří na práci s nastavením tabulky v novém uživatelském rozhraní, včetně definice šablon a pohledů.

Rozsah

1 hodina

Termíny

Proč se zúčastnit?

Zjistíte, jakými způsoby si můžete upravovat zobrazené sloupce, jejich parametry a další nastavení tabulky, které pak můžete uložit do šablony a tu nastavit jako výchozí pro všechny nebo některé uživatele K2.

Co vás čeká?

 • Možnosti úpravy zobrazených sloupců a jejich vlastností,
 • ukládání šablon nastavení tabulky,
 • pohled, jeho vytvoření a využití,
 • podmíněné formátování řádků a buněk tabulky.

Pro koho?

Webinář je určen zejména pro správce Informačního systému K2 a pro pokročilejší uživatele, kteří si běžně sami přizpůsobují zobrazené sloupce v tabulkách.

Proč bychom se měli pravidelně účastnit K2 webinářů?

"Často se setkáváme s tím, že znalosti práce s informačním systémem ve firmách postupem času klesají a uživatelé přestávají používat některé užitečné funkce a návyky. Díky našim K2 webinářům je možné znalosti práce s Informačním systémem K2 bezplatně rozšiřovat. Vše navíc bez nutnosti dlouhého dojíždění do školicích center, přímo z pohodlí pracovní kanceláře."

Martina Krpcová, marketingová koordinátorka

Martina Krpcová

Ohlasy na naše akce

 • „K2 webináře mi ukazují cestu ke snazšímu využívání Informačního systému K2. Jejich zhlédnutím vždy přijdu na vylepšení, která mi následně usnadní mou práci.“

  Michaela Möbiusová (Stoklasa textilní galanterie s.r.o.)

 • „K2 webináře jsou skvělou pomocí, návodem a inspirací k našemu lepšímu využívání Informačního systému K2.“

  Kamil Bečár (MiTaF, s.r.o.)

 • „K2 webináře beru především jako ověření zaběhnutých postupů v naší firmě. Přitom se mohu naučit něco nového a zjistit aktuální vývoj v konkrétní problematice.“

  Rudolf Jarkulisch (SKOL, s.r.o.)

Aktuální termíny

Máte dotaz k našim akcím? Neváhejte a obraťte se na nás