Informační systém K2 pro e-commerce

Víme, jak důležitá je v e-commerce důvěra a spokojenost zákazníka. V B2B i B2C prodeji přes e-shop proto myslíme na to, aby vždy odpovídaly informace o produktech, jejich dostupnosti, parametrech i ceně a aby celý nákupní proces byl co nejrychlejší a nejjednodušší. Usnadníme vám i správu více jazykových mutací e-shopu, myslíme také na multiměnovost či propojení s přepravními společnostmi a s katastrem nemovitostí pro správný zápis adresy.

Zapomeňte na synchronizaci dat se skladovým systémem – díky tomu, že je K2 e-shop součástí Informačního systému K2, budete mít vždy jak na e-shopu, tak v systému kompletní on-line informace o zboží, zákaznících i objednávkách. S daty navíc pracujete pouze na jednom místě -  v jednoduchém a přehledném administračním rozhraní našeho systému.

 • On-line informace pro zákazníky nebo distributory

  Zprostředkujeme všechny důležité informace ze systému vašim zákazníkům či distributorům, a to například včetně rozpracovanosti výroby.

 • Propojení se skladovým systémem pro rychlou expedici

  Díky čárovým kódům a integrovanému řešení pro řízený sklad vám umožníme bleskovou expedici zakázky - s minimálním zásahem člověka.

 • Spolupráce s jinými e-shopy pomocí feedů

  Díky otevřenosti systému můžeme nechat automaticky posílat informace o vašem zboží, cenách a skladových dostupnostech i do jiných e-shopů.

 • Strategické řízení nabídky zboží

  Umožníme na základě vyhodnocení chování zákazníka na e-shopu definovat cílenou strategii nabízení zboží - a to jak obecně, tak i personalizovaně.

98 %

Našich zákazníků je s Informačním systémem K2 spokojeno.

I vy můžete být jedním z nich.

Alca plast, s.r.o. CANIS SAFETY a.s. KASPER KOVO s.r.o. S.O.S. ELECTRONIC spol. s r.o.
AGRALL zemědělská technika a.s. BIOMAC s.r.o. ALO diamonds BRASTY GROUP s.r.o B R U S I V O spol. s r.o. Asental Group
Czech Aerosol, a.s. CZRING s.r.o. ELVAC a.s. ESB Rozvaděče, a.s. Shape Steel a.s. INTERCOLOR, akciová společnost KonekTel, a.s.
KUKAL & UHLÍŘ s.r.o. Lagardere Travel Retail, a.s. MAUTING spol.s r.o. Meesenburg s.r.o. OKNOSERVIS s.r.o. OLZA, spol. s r.o. Pacific Direct, s.r.o.
PILANA Group a.s. PRAMOS, a.s. ProCeram a.s. PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. RM GASTRO s.r.o. MSM, spol. s r.o. DRIBO, spol. s r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. smart AD s.r.o. SPECIAL TURBO a.s. Stoklasa textilní galanterie s.r.o. VOR spol. s r.o. VYRTYCH a.s. APB - PLZEŇ a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. HALLA, a. s. ARID GIENGER spol. s r.o. LABETA, a.s. MiF, s. r. o. Hašpl a.s. Epico International s.r.o. Mias OC spol. s r.o. Cyklos Glamour Distribuce, a.s. CYMEDICA, spol. s r.o. KUBOUŠEK EU holding a.s. PEMA TBG Metrostav

A usilovně pracujeme na tom,
aby jich bylo spokojených ještě více!
Více informací