S Informačním systémem K2 vyhodnotíte jednoduše efektivitu vašeho marketingu

IS K2 pomáhá plánovat investice v Big Shock.

Big Shock logo

5 světových značek v portfoliu
20 uživatelů denně pracuje v K2
25 let na českém trhu
cca 500 milionů Kč roční obrat

Mr. Brown

Rozsah implementace K2 ve firmě Big Shock

Big ShockSpolečnost Big Shock využívá moduly účetnictví, logistiky, nákupu a prodeje a zejména velkou doprogramovanou část pro forecasting a controlling. Díky velmi propracovanému systému workflow a automaticky tvořeným dohadným položkám jsou veškeré náklady pod kontrolou a v souladu s budgety.

Zajímavosti z implementace Informačního systému K2

  • Ahmad TeaŘešení a vyhodnocování efektivity prodejních akcí.
  • Velmi komplexní systém plánování a forecastingu.
  • Podpora rakouské legislativy spojené s výrobou produktů v Rakousku.
  • Skladové hospodářství napojené na Informační systém K2.
  • Hromadné odvádění výroby.

„Pomocí IS K2 lze plánovat promoci. Na začátku je vždy vytvořen návrh, který se s blížícím datem konání (cca 2 měsíce před uskutečněním) zpřesňuje. V návrhu se zadává skupina zboží, její množství a odhadní cena. V plánu se již rozčlení do více detailů. Následně dojde k rozplánování akcí po týdnech, kdy pro každý týden vznikne jeden rezervační list. Tyto rezervační listy zobrazují požadavky, na základě kterých oddělení logistiky objednává zboží. Akce jsou pak následně vyhodnocovány: Kolik bychom toho prodali (množství a obrat), pokud by neproběhla akce. Z čeho vznikly požadavky; jaký byl plán a jaká skutečnost. Samostatný plán – regulérní prodej na zákazníka a položku za týden.“

Radek Antoš, Projektový manažer K2

„K2 je pro nás konečně pořádný controllingový nástroj, pomocí něhož můžeme velmi jednoduše plánovat investice a výrobu, vyhodnocovat investice do sebemenšího detailu a díky němuž se majitelé společnosti mohou snadno a rychle rozhodovat o budoucích plánech a investicích, zejména teď v časech koronakrize.”

Ing. Kateřina Nachtigallová, finanční ředitelka společnosti Big Shock, s. r. o.

Kontaktujte nás